AUS v. IND: جاستین لنگر می گوید در سریال استرالیا-هند “جایی برای سو abuse استفاده وجود ندارد”


جاستین لانگر ، مربی استرالیایی روز چهارشنبه گفت ، وعده داد که تیمش از روزهای سورتمه سواری سخت خود عبور کرده است ، توهین های کلامی در طی سری با حریفان سر سخت هند مجاز نخواهد بود. درگیری های قبلی میان وزنه های سنگین جیغ با نصایح سختگیرانه ای همراه بوده است و دیوید وارنر کاشف استرالیایی در این هفته گفت که انتظار دارد افراد ویرات کول سعی کنند وی را در طول تور سرزنش کنند. اما لانگر گفت استرالیایی ها از هرگونه مبادله با روح بازی پشتیبانی می كنند.

بوق تجاری

وی در یک کنفرانس به خبرنگاران گفت: “فضای زیادی برای هجوم ، سرگرمی و آن غریزه رقابتی وجود دارد ، اما جایی برای سو abuse استفاده وجود ندارد.”

لانگر در اواخر سال 2018 کار خود را آغاز کرد ، وعده داد که ذهنیت “پیروزی” را تغییر دهد و منجر به یک رسوایی رسوا با شمشیرزنی در آفریقای جنوبی شود.

وی گفت: فرهنگ تیمی که روزگاری به سورتمه سواری یا توهین کلامی معروف بود اکنون متفاوت است.

وی گفت: “هر كسی كه طی دو سال گذشته اتفاقات رخ داده را مشاهده كرده باشد (نگاه كنید) ، ما در مورد رفتارهای خود در داخل و خارج از زمین صحبت كرده ایم.”

این به این معنی نیست که همه چیز خوب و روشن خواهد شد. لانگر به تبادل شفاهی داغ بین کول و تیم پایتخت آزمون تیم استرالیایی در آخرین تور خود در هند در 19-2018 اشاره کرد.

وی گفت: “ما کاری را که ویرات کولی انجام می داد دوست داشتیم ، شوخ طبعی و تئاتر زیادی داشتیم.”

لانگر اشاره کرد که رویکرد محافظه کارانه ای را برای معضل اصلی استرالیا دنبال می کند: آیا ستاره در حال ظهور آیا ویل پوکوفسکی جایگزین جو برنز کهنه کار می شود ، که از شکل خوبی برخوردار نیست ، در بالای جدول رده بندی قرار می گیرد.

وی گفت: “ما خیلی خیلی به ویل فکر می کنیم ، او استعداد زیادی دارد. اگر فرصتی پیش بیاید ، او آماده بازی کریکت است.”

“امیدوارم در برهه ای فرصتی برای او فراهم شود ، چه این سریال باشد چه سریال.”

در حالی که همه نشانه های این است که برنز سرش را تکان می دهد ، آزمایش های بزرگی مانند مایکل کلارک ، ایان چاپل و مارک وون نیاز به درج پوکوفسکی دارند ، پس از آنکه ویکتوریا 22 ساله دو یا دو سال قبل سرقت کرد.

استرالیا و هند روز جمعه اولین بازیکن از سه بازیکن یک روزه را در سیدنی بازی می کنند و سه مسابقه 20 مسابقه ای و چهار مسابقه را دنبال می کنند.

لانگر گفت این تور از نظر اقتصادی برای کریکت استراتژیک استرالیا مهم بود ، اما همچنین طرفداران کریکت را به طرز دلپذیری در همه جا در طی همه گیری Covid-19 منحرف کرد.

بالا رفته

وی گفت: “تماشای استرالیا و هند بسیار سرگرم کننده خواهد بود.”

“بیایید امیدوار باشیم که لبخندهایی به چهره مردم بیاورد ، این تصویر بزرگتری است که ما در حال بررسی آن هستیم.”

مباحث ذکر شده در این مقاله