AUS در برابر IND: پت کامینز امیدوار است که پوکوفسکی در اولین آزمون حاضر شود


معاون کاپیتان استرالیا پت کامینز امیدوار است که ویل پوکوفسکی کسی که تازه وارد است ، تازه قبل از اولین آزمایش که در آدلاید اول در 17 دسامبر آغاز می شود ، از آسیب مغزی بهبود یابد. آدلاید که از 17 دسامبر آغاز شد ، روز سه شنبه هنگام اولین گرم شدن بین استرالیا A و هند A ، توسط کلاه ایمنی Kartik Traction مورد اصابت قرار گرفت و پس از آن از بازی دوم مسابقات که از 11 دسامبر آغاز شد ، حذف شد. پوکوفسکی دچار ضربه مغزی شد. همچنین او از یک زمین بازی کریکت به سر او ضربه خورد ، از جمله کوبیدن درب منزل خود در ملبورن ، و یک بار دیگر هنگام نوجوانی در حالی که فوتبال استرالیا را بازی می کرد ، آسیب دید.

بوق تجاری

به نقل از کامینز ، “این عالی نیست. اما من حدس می زنم که او در کریکت چند سال است که گسترش می یابد. خوبی این است که او قبلاً این کار را کرده و می داند چگونه برگردد. بدیهی است که افراد حرفه ای بهتری در اطراف او هستند که به او کمک می کنند.” صبح سیدنی هرالد.

“من برای او بهترین ها را آرزو می کنم ، اما این کاملاً بی عیب و نقص نیست. شما فقط می خواهید به ورزش بپردازید ، نمی خواهید به چیزهایی از این قبیل و یا در مورد سلامتی خود فکر کنید. با فشار انگشتان ، او خوب خواهد شد.”

پوکوفسکی که در دو مسابقه شفیلد شیلد 495 سری به ثمر رساند تا وارد نبرد برای کسب مقام اول شود ، تابستان سال گذشته برای اولین بار مقابل پاکستان از وی خواسته شد اما به دلیل مشکلات روحی خود را رد کرد.

این بازیکن 22 ساله همچنین در سال 2018/19 از سری آزمایش مقابل سریلانکا بیرون آمد و در کریکت استراحت کرد تا به سلامت روان بپردازد.

کامینز گفت: “ویل در بهترین شکل زندگی حرفه ای خود است ، او به شکلی غنی است که ممکن است یک گروه نادر از مردم بدست آورند و ممکن است یک هفته قبل از اولین تست خود باقی مانده باشد.”

پیاده رو ارشد گفت که او واقعاً احساس جوانی می کند. “مطمئناً شما به او احساس می کنید. سخت ترین چیزی که من در مورد آسیب دیدگی پیدا کردم این است که آنها کاملاً از کنترل شما خارج شده اند. شاید شما در زدن یا بولینگ مهارت دارید و چیزی شبیه به آن اصلی است مانع. بقا “.

در حالی که پوکوفسکی در حال بهبودی از ضربه مغزی است ، دیوید وارنر به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران که در یک سری محدود دریافت کرده بود ، از آزمون باز شد. چه اینکه جو برنز با فرم ضعیف دست و پنجه نرم می کند و رأی دهندگان را با یک کار چالش برانگیز روبرو می کند.

وی گفت: “احساس می كنم كه هر تابستان رانندگی می كنم ، همیشه حدود 5 دیگ بخار سریع است كه باید در سه نقطه قرار دهیم. در تابستان امسال حدود 10 تست وجود داشت كه باید سعی كنیم در شش (مكان) قرار دهیم.”

بالا رفته

“شگفت آور است که چگونه دقیقاً قبل از آزمون او را درک می کند.

“این مسئله جدیدی نیست. خوبی این است که ما (خفاشگران) توانستیم کریکت Shield را بازی کنیم ، و بسیاری از بچه ها دویدن های زیادی را به ثمر رساندند. اما شما می خواهید همه در یک دنیای کامل در دسترس باشند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله