AUS در برابر IND: ویرات کولی گفت که تیم هند قصد ندارد بازی یوزوندری چاهال را انجام دهد

استرالیا در مقابل هند 1st T20I: ویرات کولی می گوید هند قصد ندارد در نقش یوزوندرا چاهال بازی کند

هند و استرالیا: ویرات کولی در T20I اول موفق به زدن خفاش نشد.© خبرگزاری فرانسه


ناو هندی ، ویرات کولی ، به صراحت اعلام کرد که این تیم قصد ندارد در مسابقات T20I اولیه برابر استرالیا مقابل یوزوندرا چاهال بازی کند. سرنوشت نه تنها چاهال را وارد کاسه کرد ، بلکه چرخنده نیز با جایزه “مرد مسابقه” در میدان بیضی مانوکا روز جمعه پایان یافت. پس از بولینگ به عنوان یک جایگزین برای ضربه مغزی ، واگن راویندرا جید در آخرین فرصت هند به سر او اصابت کرد ، چاهال با شکل 3/25 چهار شوت کار را تمام کرد. از همه مهمتر ، این شهال بود که با فرستادن کاپیتان استرالیایی همکاری بین آرون فینچ و D’Arcy Short را قطع کرد.

بوق تجاری

“هیچ برنامه ای برای آوردن Uzi به بازی وجود نداشت. جایگزینی ضربه مغزی چیز عجیبی است. امروز ما این کار را انجام دادیم. Uzi شخصیت خود را نشان داد تا مخالفان را از بین ببرد. من فکر کردم آنها خوب شروع کردند. آنها بازی می کردند. Butters چند ویکت به ما پیشنهاد داد. این کریکت است T20 برای شما. “Kohli در پایان بازی گفت.

کاپیتان هندی همچنین از بازیکنان به دلیل شدت آنها ، به خصوص چگونگی ضربه جید به گردباد با 44 گل بدون شکست 23 گل تعریف کرد. “در استرالیا ، شما باید سخت بازی کنید و تا پایان تنش نشان دهید. در آخرین بازی ، او خوب شکست داد ،” – گفت کاپیتان.

بالا رفته

در حالی که کوهلی قایق های خود را ستایش می کرد ، او همچنین به هاردیک پاندا اشاره کرد و اینکه چطور روند جذاب و جذاب او به تیم کمک کرد فینچ را به کلبه برگرداند. اخراج فینچ فقط استعدادی بود که چاهال برای نفوذ بیشتر به آن نیاز داشت.

وی گفت: “به نظر می رسد ناتارایان می تواند پیشرفت های زیادی داشته باشد. (دیپك) چاخار نیز خوب خم شد. چخال ما را به بازی بازگرداند. هاردیك نیز بازی را تغییر داد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله