AUS در برابر IND: ویرات کهلی پس از پیروزی در سری T20I در استرالیا ، رکورد کاپیتان جدید هند را ثبت کرد

استرالیا در مقابل هند ، دومین T20I: ویرات کوهلی رکورد جدید کاپیتانی هند پس از پیروزی در سری T20I در استرالیا را ثبت کرد

هند و استرالیا: 40 (24) ویراتا کولی به هند کمک کرد تا استرالیا را در مرحله دوم T20I در سیدنی شکست دهد.© خبرگزاری فرانسه


کاپیتان هندی ویرات کولی پس از پیروزی دومین T20I در سیدنی و برتری بی نظیر 2-0 در سری سه بازی فعلی ، رکورد تیم کاپیتانی جدید خود را در استرالیا ثبت کرد. کهلی پس از فافا دو پلسیس آفریقای جنوبی ، کاپیتان هند و در مجموع دوم شد ، که پیروزی ها را در هر سه قالب بازی در استرالیا ثبت کرد. تحت هدایت کاپیتان کولی هند اولین سری آزمایشات خود در خاک استرالیا را در آخرین دور خود در پایین در 19-19-2018 برنده شد و همچنین در آن دوره برنده سری یک روزه بین المللی شد. سری T20I اما با نتیجه 1 بر 1 مساوی شد ، اما پس از پیروزی در یکشنبه دوم در سیدنی در سری T20I کهلی رکورد کاپیتانی دیگری را برای بچه گربه خود اضافه کرد.

بوق تجاری

تور کوهلی در استرالیا محدود به مرخصی پدری است که توسط هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) به وی اعطا شده است زیرا وی پس از اولین آزمایش خود در آدلاید به هند سفر می کند.

هند در کوتاهترین قالب بازی بازگشتی قدرتمند را تجربه کرد و در دو T20I اول در کانبرا و سیدنی برنده شد و سری قبلی ODI را با نتیجه 2-1 شکست داد.

کوهلی روز یکشنبه موفق به کسب تساوی شد و استرالیا را در یک ویکت مسطح دیگر در زمین کریکت سیدنی (SCG) قرار داد.

با کمک کاپیتان متیو وید ، 58 ساله و استفان اسمیت ، 46 ساله ، استرالیا 194 ضربه 5 به 20 شلیک را به چالش کشید.

هند برای اولین بار KL Rahul (30) و Shikhar Dhawan (52) 56 پاسخ را در شش شوت اول ارسال كردند كه Kohli به 40 گل از 24 گل با دو چهار ضرب و همینطور شش پاس گل داد.

هاردیک پاندیا (42 گل از 22 گل از دست رفته) در بازی آخرین بازی را در تیم ملی استرالیا با شش ویکت در دست و دو تعویض انجام داد.

بالا رفته

روز جمعه ، هند اولین T20I خود را در 11 مسابقه به دست آورد. T20I نهایی سه شنبه ، همچنین در SCG برگزار می شود.

پس از این پیروزی در سری ، کولی همچنین به اولین کاپیتان هند تبدیل شد که برنده سری T20I در آفریقای جنوبی ، انگلیس ، نیوزیلند و استرالیا – کشورهای SENA است.

مباحث ذکر شده در این مقاله