ATK Mohun Bagan پیروزی دیگری را در نظر گرفت ، دیدار با باشگاه فوتبال ادیشا – فوتبال

تازه بعد از پیروزی در دربی در کلکته ، ATK Mohun Bagan تلاش خواهد کرد تا به فرم گرم خود در سوپرلیگ هند ادامه دهد ، وقتی پنجشنبه تیم فوتبال پایین ادیسه را در ورزشگاه Fatorda بدست آورد.

در این فصل هر دو طرف سرنوشت مخالفی را شاهد بوده اند. آدیشا یک برد است و پس از دو بازی اول تنها یک امتیاز کسب می کند و به نیمه پایین جدول می رسد. برای ATKMB سومین پیروزی متوالی در روز پنجشنبه می تواند آنها را در رده اول جدول قرار دهد. آنها در اولین دربی ISL در تاریخ 27 نوامبر با نتیجه 2-0 رقبا “بنگال شرقی” را شکست دادند.

FC Odysse عقب افتاد تا اولین امتیاز خود را در مبارزات برابر Jamhedpur بدست آورد ، اما به دلیل خط آنها که متزلزل به نظر می رسد ، مشکلاتی پیش خواهد آمد. تاکنون تیم استوارت باکستر 29 شوت دریافت کرده است که بیشتر آنها در این فصل تیم مشترکی هستند.

روی کریشنا ، مهاجم ATKMB ، با زدن دو گل در بسیاری از بازی ها ، تلاش خواهد کرد تا به فرم عالی خود ادامه دهد. آنتونیو هاباس ، با به ثمر رساندن تمام گلهای خود از بازی آزاد ، دوباره سعی خواهد کرد در ضدحمله ها به حریفان ضربه بزند. باكستر ، این را به خوبی می داند و می خواهد طرفش همه چیز را عقب نگه دارد.

باكستر گفت: “شما به آنها احترام می گذارید زیرا آنها بازیکنان خوب و باتجربه ای دارند.”

“با پرتاب بازیکنان به جلو ، این واقعیت را درک می کنیم که در هنگام انتقال ، وقتی ما متفرق می شویم ، آنها به سرعت وارد بازی می شوند. بازیکنان روز باید اطمینان حاصل کنند که ما مکان مورد نظر خود را انتخاب کرده ایم و “به خوبی در برابر یکدیگر” دفاع می کنیم.

FC Adysha باید در جلو نیز موثر باشد زیرا آنها در این فصل با تیمی روبرو شده اند كه هنوز موفق به دریافت گل نشده است. جدا از ATKMB ، در این فصل تنها تیمی که گلی از دست نداد حیدرآباد است. و یک بار دیگر ، حباس انتظار خواهد داشت که تیمش از هر دو طرف زمین موثر باشد.

“ایده حمله و دفاع است. این فوتبال است و ما در هنگام انتقال حمله می کنیم و دفاع می کنیم. این یک ایده برای ما است. من فوتبال را فقط یک حمله یا فقط یک دفاع نمی فهمم. “حباس پس از پیروزی در دربی مقابل بنگال شرقی گفت.

بعد از اینکه براکت خالص از جام نیمکت از نیمکت بیرون آمد ، مهاجم آدیش ، دیگو موریسیو می تواند در خط شروع بازی باشد. باکستر همچنین امیدوار است که مارسلینیو مهاجم فرم خود را بازیابد ، در حالی که این بازیکن برزیلی هنوز در تلاش است.