Antim Pangal به مدال طلا دست یافت. انشو مالک و سه نفر دیگر برای برنز رقابت خواهند کرد

آنتیم پانگال کشتی گیر جوان هندی با یک عملکرد درخشان در ضدحمله با پیروزی های غالب بر رقبای خود وارد مبارزه عنوان قهرمانی دسته 53 کیلوگرم شد، در حالی که انشو مالیک پس از تلاش برای شکستن خط دفاع ژاپن در آستانه روز چهارشنبه در رقابت برای برنز خواهد بود. سائه نانجو. پانگل 18 ساله که سال گذشته اولین کشتی گیر زن هندی بود که عنوان قهرمانی زیر 20 سال جهان را به دست آورد، بدون اینکه حتی یک امتیاز به رقبای خود واگذار کند، وزنه 53 کیلوگرم را پشت سر گذاشت.

تنها امتیازی که او از دست داد به دلیل احتیاط در نیمه نهایی مقابل بازیگر کونیمجاوا از ازبکستان بود که او را 8-1 شکست داد.

پانگل سوار بر کشتی شد و حرکتی انجام داد که با حمله پای چپ شروع کرد. ازبک ها در چند نوبت هندی را در موقعیت سر نگه داشتند، اما در هر دو نوبت پانگل نه تنها با سهولت باورنکردنی به حریف دست زد، بلکه با سرعتی سبک ضدحمله کرد تا همچنان برتری خود را افزایش دهد.

پانگال مبارزات خود را با برتری 6-0 مقابل هسیائو پینگ آلوینا لیم از سنگاپور در مرحله یک چهارم نهایی مقابل لی دنگ از چین آغاز کرد.

او اکنون برای کسب طلا در برابر آکاری فوجینامی قدرتمند ژاپنی، قهرمان جهان 2021 و کسی که از زمان شروع مسابقات در سطح بزرگسالان در سال 2020 به سختی در یک مسابقه شکست خورده است، مبارزه خواهد کرد.

انتظارات زیادی از انشو مالیک با استعداد در وزن 57 کیلوگرم می رفت، اما دارنده مدال نقره قهرمانی جهان در سال 2021 برای گلزنی مقابل نانجو، قهرمان زیر 23 سال جهان، مشکل داشت.

این نانجو بود که با یک نوت تهاجمی شروع کرد و پای چپ مالیک را گرفت، اما هندی موفق به فرار شد. مالک به دلیل انفعال خود در زمان بازی قرار گرفت و به دلیل اینکه نتوانست در وقت 30 ثانیه گلزنی کند، یک امتیاز گرفت. اولین وقت بدون اقدام با نتیجه 1-0 ژاپنی ها به پایان رسید.

نانجو نیز در وقت دوم یک نقطه انفعال را از دست داد، اما به زودی پای چپ مالیک را گرفت و به سختی آن را پیچاند و باعث شد که مالک از درد به خود بپیچد و به تشک ضربه بزند و از ژاپنی ها بخواهد که قفل پای او را باز کنند.

زمانی که داور مسابقه را متوقف کرد، آسیب وارد شد. مالک به دلیل مصدومیت با مشکل مواجه شد و ژاپنی ها با نتیجه 5-1 پیروز شدند.

مالک، در صورت آمادگی، اکنون برای کسب مدال برنز مقابل Erdenesuvda Bata Erdene از مغولستان رقابت خواهد کرد.

از سوی دیگر، مانیشا (65 کیلوگرم)، ریکیکا (72 کیلوگرم) و سونام مالیک (62 کیلوگرم) برای کسب جوایز برنز رقابت خواهند کرد.

در مرحله یک چهارم نهایی، سونام با اورخون پوردورج از مغولستان بازی کرد، اما با رسیدن حریفش به فینال، این هندی به مسابقات بازگشت.

هند تاکنون شش مدال در این رقابت ها کسب کرده است که چهار مدال آن توسط کشتی گیران یونانی و رومی به دست آمده است.

روز سه شنبه نیشا ضاحیه در وزن 68 کیلوگرم نقره و پریا در وزن 76 کیلوگرم برنز گرفت.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله