Ajinkya Rahane ممکن است برای فینال WTC در نظر گرفته شود، به لطف فرم IPL: منبع BCCI

Ajinkya Rahane که یک کهنه سرباز واقعی این بازی است، به لطف عملکرد مداوم خود در لیگ برتر هند (IPL) 2023 برای Chennai Super Kings، سهام خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. اگرچه مدت زیادی از بازی رهانه برای تیم ملی هند می گذرد، اما فرم IPL او می تواند منجر به فراخوانی او به تیم آزمایشی برای فینال جام جهانی آزمایشی آینده برابر استرالیا شود. با غیبت شریاس آییر، منابع هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) به NDTV گفتند که رهان ممکن است در صف بازگشت باشد.

رحانه آخرین بار در ژانویه سال گذشته در یک مسابقه آزمایشی برای هند به میدان رفت. حضور او برابر آفریقای جنوبی در نیولندز بود. از آن زمان، این بازیکن کهنه کار به دلیل فرم ضعیف از میادین دور شد.

اگرچه T20 و Test Cricket از یکدیگر جدا هستند، به نظر می رسد موفقیت رهانه برای CSK، روسای BCCI را که در حال برنامه ریزی برای بازگشت او به فینال WTC هستند، تحت تاثیر قرار داده است.

رهانه تا کنون در شانزدهمین دوره مسابقات IPL 209 دوش با میانگین 52.25 و نرخ ضربه 199.04 به دست آورده است. در کنفرانس مطبوعاتی اخیر، راست دست نیز در مورد تأثیرگذاری صحبت کرد.

در بازگشت احتمالی به هند، رهانه گفت که زیاد به چیزهایی که از دستش خارج است فکر نمی کند و می خواهد فقط روی عملکرد خوب چنای تمرکز کند.

من فقط می‌خواهم به همین روش بجنگم، بدون اینکه زیاد به خودم، نتایج و نتیجه نهایی فکر کنم، به تیم کمک کنم. اگر این کار را انجام دهم، بسیار خوشحال خواهم شد.»

رهانه همچنین گفت که او همچنان می‌خواهد برای تیمش عملکرد خوبی داشته باشد، چه زمانی که برای فرانچایز خود در IPL یا هند بازی می‌کند.

قصد من این است که برای تیم خوب بازی کنم چه برای تیم CSK یا هند. به فکر تیم باشید، نه به خودتان، نتیجه یا نتیجه خودتان.

او در پایان گفت: “نیت این است که چقدر بد می خواهید تیم خود را خوب کنید و فکر می کنید که تیم شما چقدر بد است. بنابراین این تنها چیز من است.”

فینال مسابقات جام جهانی تست بین هند و استرالیا از 7 تا 11 ژوئن در Oval لندن برگزار می شود.

موضوعات مطرح شده در این مقاله