AITA در حال انتقال اردوی ملی برای بازیکنان نخبه است

AITA در حال انتقال اردوی ملی برای بازیکنان نخبه است

قرار بود اردوی 21 روزه برنامه ریزی شده در تاریخ 30 نوامبر آغاز شود.© خبرگزاری فرانسه


انجمن تنیس تمام هند (AITA) به دلیل شیوع اخیر موارد COVID-19 در پایتخت ملی ، اردوی ملی را که برای بازیکنان نخبه کشور برنامه ریزی شده بود منتقل کرد. روز چهارشنبه ، شمارش دهلی از پنج لاک عبور کرد و طی چند روز گذشته هزاران مورد جدید به آن افزود. پایتخت ملی همچنین گزارش داد که رکورد 134 مرگ در روز چهارشنبه گزارش شده است. AITA طرحی را برای 20 بازیکن برتر زن و مرد نخبه اردو تهیه کرد که در نهایت به یک قهرمانی ملی در یک قالب واحد در میان بازیکنان مونتاژ شده در یک محیط بیولوژیکی امن منجر شد.

بوق تجاری

اردوی 21 روزه برنامه ریزی شده برای بازیکنان مرد از 30 نوامبر آغاز می شد و اردوی زن از 4 ژانویه برگزار می شد.

دبیرکل AITA ، آنیل ذوپار ، رئیس DLTA ، روهیت راجپال و رئیس سابق AITA آنیل هانا جلسه ای را برای روشن شدن اوضاع برگزار کردند و تصمیم به انتقال مجدد اردوگاه گرفتند.

مربی دیویس کاپ هند Zeshan Ali حتی پنج روز را در DLTA گذراند تا اردو را برپا کند و نظارت بر هماهنگی های لازم را انجام دهد ، اما پس از شروع پرونده ها در دهلی ، دوباره به بنگلور پرواز کرد.

جوپار به PTI گفت: “کارکنان DLTA و AITA شوکه شده اند. زندگی مهم است ، بنابراین تصمیم گرفتیم اردوگاه را منتقل کنیم. ما برای آن آماده بودیم ، سیستمی با زیرساخت های مناسب راه اندازی شد ، اما متأسفانه ما در حال انتقال کمپ هستیم.”

Dhupar اضافه کرد: “ما منتظر بازگشت هنجار خواهیم بود. هر زمان مسافرت برای بازیکنان راحت باشد ، برنامه را دوباره تعیین می کنیم. خواهیم دید که آیا می توانیم از همان نظم (مرد ، پسر ، دختر) پیروی کنیم یا ترتیب را تغییر دهیم”.

بالا رفته

یک مقام آیتا همچنین گزارش داد که همه بازیکنانی که آنجا را ترک نکردند توافق کردند که به اردو بپیوندند.

بازیکنان برتر مردان هند ، Prajnesh Gunneswaran و Ramkumar Ramanathan در حال حاضر در تور ATP Challenger تورنمنت می کنند و Sumit Nagal مدت هاست در تمرینات آلمان حضور دارد.

مباحث ذکر شده در این مقاله