AIFF اشاره به تمدید سرمربی توماس دنربی ، نقش چشم بازیکنان زیر 17 سال در تیم بزرگسالان آینده دارد


توماس دنربی ، سرمربی تیم می توانست ادامه یابد ، اما سفر چندین فوتبالیست هندی او حتی قبل از اینکه آنها بتوانند به شکوه خود برسند ، پایان یافت و با مهربانی جام جهانی زنان زیر 17 سال را لغو کرد. آنها که مدتها و مدتها کار کرده اند ، به تقصیر خودشان این رویداد عظیم را از دست خواهند داد. فدراسیون فوتبال تمام هند (AIFF) روز چهارشنبه اطمینان داد که آنها به زودی برای انتخاب در تیم بزرگسالان مورد بررسی قرار می گیرند.

بوق تجاری

“من معتقدم که برخی از بازیکنان متولد این تیم در سال 2005 ممکن است به جام جهانی زنان زیر 17 سال 2022 راه پیدا کنند. فیفا هنوز (با محدودیت های سنی) این کار را نکرده است ، اما ما باور کنید که این کار در سالهای 2005-2007 متولد خواهد شد. “دبیرکل AIFF ، کوشال داس ، گفت.

“همه این بازیکنان بخشی از برنامه کلی توسعه فوتبال زنان هستند. آنها همچنان در اردوی ملی حضور خواهند داشت.”

وی افزود: “این تیم با در نظر گرفتن تمرینات و میزان آمادگی آنها ، تیم اصلی بازی در اولین دوره مسابقات مقدماتی زیر 20 سال زنان آسیا در مارس 2021 خواهد بود.”

وی گفت بسیاری از این بازیکنان (که مسابقات جهانی زنان و پسران را تا سال 2022 از دست نخواهند داد) به تیم ملی بزرگسالان در کشور میزبان فدراسیون آسیا در سال 2022 می رسند.

مسابقات هند که به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 به سال 2021 موکول شد ، روز سه شنبه توسط هیئت حاکمه جهانی فیفا لغو شد و به این کشور حق میزبانی نسخه 2022 اعطا شد.

بیش از نیمی از بازیکنانی که سال گذشته به اردوی ملی فراخوانده شدند تا برای آزادی لغو شده مسابقات 2020 آماده شوند ، تا سال 2022 بالای 19 سال خواهند بود. AIFF قصد دارد یک تیم بانوان “Arrows Indian” (به عنوان مثال ، مردان در لیگ I) شرکت کند تا در قهرمان لیگ زنان هند بازی کند.

داس خاطرنشان کرد سرمربی دنربی پس از تمدید قرارداد هدایت تیم هند را در نسخه 2022 بر عهده خواهد داشت.

“ما معتقدیم که توماس مربی مناسب تیم زیر 17 سال جام جهانی است. اکنون او در هند تجربه کسب کرده است ، سابقه خوبی دارد و با کادر پشتیبانی رابطه بسیار خوبی دارد.”

وی گفت: “ما قطعاً در مورد تمدید قرارداد با كمیته فنی AIFF بحث خواهیم كرد.”

وی در پاسخ به این سال که آیا کشورهایی که به مسابقات 2020 راه یافته اند ، مانند ژاپن ، اسپانیا ، انگلیس و آلمان تا سال 2022 باقی خواهند ماند ، گفت: “هنوز مشخص نیست ، اما منطقی به نظر می رسد که از لحظه برگزاری جام جهانی فیفا در بین تیم های فوتبال زیر 17 سال تا سال 2020 لغو می شود و احتمالاً گروه سنی جدیدی وجود دارد ، بازی های مقدماتی دوباره انجام می شود. ”

وی گفت که به دلیل لغو MAFS خسارتی مالی نخواهد داشت و فدراسیون ملی با FIFA موضوع ادامه کار را با کمیته سازماندهی محلی موجود تا سال 2022 در میان می گذارد.

داس گفت فیفا “بهترین تصمیم” را برای لغو مسابقات 2020 گرفته است زیرا “ما هنوز از سال 2021 مطمئن نیستیم” در مورد بیماری همه گیر.

“تعیین یک جام جهانی در شرایط نامشخص و بازی در یک استادیوم بدون تماشاگر منطقی نیست.”

“امیدوارم که این واکسن تا اواسط سال 2021 تولید و در دسترس باشد و سپس زندگی به حالت عادی برگردد.”

به گفته وی ، برگزاری مسابقات قهرمانی فوتبال زیر 17 سال جهان و جام فوتبال آسیا در بین تیم های آسیایی در سال 2022 تأثیر زیادی در فوتبال زنان در هند خواهد داشت و به آماده سازی تیم ها برای صعود به جام زنان آسیا 2026 و قهرمانی کمک می کند. فوتبال جهان در میان زنان. 2027

بالا رفته

این تصمیم توسط دفتر شورای فیفا اتخاذ شد که وضعیت به وجود آمده در نتیجه همه گیری و تأثیر بیشتر آن بر فوتبال را محاسبه کرد.

فیفا هم جام جهانی زیر 17 سال زنان و هم جام جهانی زیر 20 سال را که قرار بود به ترتیب در هند و کاستاریکا برگزار شود لغو کرده است ، اما به هر دو کشور حق میزبانی دوره های 2022 را داده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله