AB de Villiers بازیکن مورد علاقه IPL 2023 را انتخاب می کند. این Shubman Gill یا Virat Kohli نیست.

فصل 2023 لیگ برتر هند (IPL) شاهد ظهور بازیکنان برتری بود که آثار خود را در این بازی به جا گذاشتند. افرادی مانند Shubman Gill، Faf du Plessis، Virat Kohli، Yashaswi Jaiswal همگی در این فصل عینک ضربه‌ای را به نمایش گذاشته‌اند. در حالی که گیل بیشترین درخشش را در بین این بازیکنان داشته است، با گذشت سه قرن، ستاره سابق رویال چلنجرز بنگلور AB de Villiers هم او و هم هم تیمی سابقش کوهلی را به عنوان بازیکن مورد علاقه خود از بین شانزدهمین دوره لیگ انتخاب کرده است. .

برای De Villiers، Yashaswi Jaiswal، که تیم راجستان رویالز را افتتاح کرد، بزرگترین تاثیر را گذاشت. در یک گفتگو در جیو سینما، دی ویلیرز کلاه خود را به جیسوال داد و به پنجه جنوبی به خاطر عملکرد مثال زدنی اش در سال جاری تبریک گفت.

“برای من این یاشاسوی جیسوال است، و قطعاً با اختلاف زیاد. او بازیکنی جوان است و تمام شوت های خود را در کتاب دارد. او خلق و خوی آرام و خونسردی در ویکت دارد و من کاری که او انجام می دهد، تسلط بر توپ زنی ها را دوست دارم و همیشه به نظر می رسد همه چیز را تحت کنترل خود داشته باشید. شوبمن کمی مسن تر است، من فکر می کنم جیسوال هنوز راه درازی در پیش دارد و او همه اعتبار برای بزرگ بودن را دارد.”

جیسوال به خاطر عملکردش در IPL با یک نقش پشتیبان در تیم هند برای فینال جام جهانی تست برابر استرالیا جایزه گرفت. کیکف دیر به تیم اضافه شد.

این بازیکن 21 ساله از دوران حرفه ای خود در زیر 19 سال توجه طرفداران سرسخت کریکت را به خود جلب کرده است. در 27 ODI جوانان، او 1386 دوش را برای هند با میانگین 69.30 با سه قرن و 12 دهه پنجاه به دست آورد. او همچنین در دو آزمون جوانان با میانگین 98.50 نمره 197، با یک قرن، بهترین نمره 173 را به دست آورد.

این بازیکن جوان با عملکرد قدرتمند خود در IPL 2023 نشان داد که واقعاً چه توانایی هایی دارد. او در 14 مسابقه، 625 دوش با میانگین 48.07 و نرخ ضربه 163.61 به ثمر رسانده است. او یک قرن و پنج نیم قرن را با امتیاز 124 به ثمر رساند.

با ورودی های ANI

موضوعات مطرح شده در این مقاله