Aakash Chopra می گوید ، CSK باید “MS Dhoni” را آزاد کند اگر یک حراج بزرگ IPL برگزار شود


آکاش چوپرا ، کشتی گیر سابق هند اظهار داشت که اگر یک مالبد کالبدشکافی در آستانه مسابقات لیگ برتر هند (IPL) انجام شود ، Chennai Super Kings (CSK) نباید حاوی MS Dhoni باشد. چوپرا گفت که اگر CSK تصمیم به نگهداری دانی بگیرد ، آنها 15 روپیه از دست می دهند که به اعتقاد او می تواند در جای دیگری استفاده شود. قهرمان سابق هندی پیشنهاد داد که CSK دونی را به استخر حراج بفرستد و سپس از کارت Right To Match (RTM) برای استفاده از آن استفاده کند.

بوق تجاری

با انجام این کار ، Chennai Super Kings می تواند کمی پس انداز کند و مهمانی می تواند از ابتدا تیم خوبی ایجاد کند.

“من فکر می کنم CSK باید MS Dhoni را که به یک حراج بزرگ می رود آزاد کند. اگر یک حراج بزرگ برگزار شود ، شما سه سال با این بازیکن خواهید بود. اما Dhoni سه سال با شما خواهد ماند؟ من نمی گویم Dhoni را نگه ندارید ، او بازی خواهد کرد IPL بعدی ، اما اگر آن را به عنوان یک پخش کننده ذخیره شده نگه دارید ، اما باید 15 روپیه بپردازید ، “چوپرا در یک ویدیو ارسال شده به حساب فیس بوک خود گفت.

“اگر دونی به مدت سه سال با شما نماند و او فقط فصل 2021 را بازی کند ، شما برای نسخه 2022 15 روپیه می گیرید ، اما چگونه بازیکنی با ارزش 15 روپیه پیدا می کنید؟ این مزیت یک حراج بزرگ است ، شما می توانید یک تیم عالی ایجاد کنید اگر شما پول دارید

“اگر دونی را در یک حراج بزرگ آزاد کنید ، می توانید او را با کارت Right To Match انتخاب کنید و همچنین می توانید بازیکنان مناسب را با داشتن پول مناسب در بچه گربه خود انتخاب کنید. در صورت آزاد کردن ، از نظر CSK می توانید Donnie را انتخاب کنید دونی ، و سپس آنها آن را به حراج می برند ، برای آنها سودآور خواهد بود “.

چوپرا همچنین گفت که از همه هشت حق رای در حال حاضر در IPL ، CSK واقعاً به یک حراج بزرگ نیاز دارد که در آستانه IPL سال آینده برگزار شود. در حال حاضر مشخص نیست که آیا CSC بازیکنانی را که امسال برای آنها بازی کرده اند دنبال می کند یا خیر.

شین واتسون پیش از این بازنشستگی خود را از کریکت اعلام کرده است و در نتیجه در عمل دیده نخواهد شد.

“CSK به یک حراج بزرگ احتیاج دارد ، جدا از اینکه بازیکنان زیادی وجود ندارد که بتواند آنها را پس انداز کند. اگر می خواهید یک تیم را از ابتدا بسازید ، آیا حاضرید پول زیادی را صرف چیزهایی مانند Faf du Plessis و Ambati Rayoud کنید؟ فکر نمی کنم CSK به آنها نگاه کند مانند Raina و Harbhajan هنگام ساخت تیم از ابتدا ، “چوپرا گفت.

بالا رفته

CSC امسال با 12 امتیاز از 14 مسابقه در رده هفتم جدول رده بندی IPL قرار گرفت. این اولین باری بود که تیمی به سرپرستی دونی موفق به صعود به پلی آف نمی شد.

در این فصل ، CSK از خدمات Suresh Raina و Harbhajan Singh بی بهره بود ، زیرا هر دو از حضور در مسابقات خودداری کردند. CSK سه بار (2010 ، 2011 و 2018) عنوان IPL را از آن خود کرده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله