5 Sixes in 5 Ball – رینکو سینگ برنده آخرین تریلر برای Kolkata Knight Riders vs Gujarat Titans

رینکو سینگ در حال فعالیت برای KKR در طول IPL 2023© BCCI

رینکو سینگ در پنج توپ آخر این مسابقه پنج شش تا زد در حالی که کولکتا نایت رایدرز روز یکشنبه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 یک پیروزی هیجان انگیز سه ویکت را مقابل مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 به پایان رساند. با 29 ران مورد نیاز در فینال، Umesh Yadav یک تک ضرب کرد تا رینکو را در مقابل یاش دایال بول‌باز سریع بفرستد. سه تحویل بعدی پرتاب کامل بود و رینکو اشتباهی نکرد و آنها را به گوشه های مختلف زمین فرستاد. در حالی که 10 دوش تا پایان بازی باقی مانده بود، دایال یک توپ کوتاه تری به زمین زد اما به سرنوشت مشابهی دچار شد. آخرین توپ مسابقه دوباره توسط یک توپ آهسته تر ارسال شد و رینکو بلافاصله پس از تماس متوجه شد که توپ در میان جمعیت پرواز می کند.

برای گجرات تایتان ها، رشید خان از جلو رهبری کرد و با ارقام چشمگیر 3 برای 37 بازگشت در حالی که آلزاری جوزف (2/27) دو ویکت گرفت اما تمام تلاش آنها بی نتیجه بود.

ونکاتش ایر 83 توپ از 40 توپ برای KKR به دست آورد، در حالی که کاپیتان نیتیش رانا ضربه ای عالی از 29 توپ و 45 دوش انجام داد.

پیش از این، GT با انتخاب خفاش، سوار سای سودارسان پنجاه ساله و ویجی شانکار شد تا یک ماموت 204 چهار نفره را پست کند. هاردیک پاندیا بازی را از دست داد چون حالش خوب نیست و رشید به جای او جی تی را رهبری کرد.

سودارسان 38 توپ 53 و شانکار 63 بدون شکست تنها 24 توپ به ثمر رساندند.

به غیر از سودارسان و شانکار، بازکننده شوبمن گیل 39 بازی کرد.

برای KKR، سونیل نارین سه ویکت با 33 ران گرفت.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله