5 باشگاه ISL ، از جمله بنگال شرقی ، موفق به دریافت مجوز AIFF نشدند


پنج باشگاه سوپرلیگ هند (ISL) نتوانسته اند شرایط AFC و معیارهای صدور مجوز ملی را برآورده کنند و اکنون باید برای شرکت در یک رویداد پولدار که از روز جمعه آغاز می شود ، به این تصمیم اعتراض کنند یا از AIFF معافیت بگیرند. اف سی آدیشا ، شمال شرقی یونایتد ، کرالا بلاستر ، حیدرآباد و اعضای جدید باشگاه ورزشی بنگال شرقی پنج باشگاهی هستند که از طرف AIFF مجوز حضور در مسابقات AFC و ملی را ندارند. فصل

بوق تجاری

FC Goa ، ATC Mohun Bagan ، Bengaluru ، Jamshedpur ، Chennai و Mumbai City موفق به کسب مجوز AFC و National Line برای فصل 21-2020 شده اند.

این پنج باشگاهی که موفق به دریافت مجوز نشده اند ممکن است در موعد مقرر نسبت به تصمیم کمیته صدور مجوز باشگاه ها (مرجع بدوی) به سازمان تجدیدنظر در مورد مجوزهای باشگاه های AIFF اعتراض کنند یا می توانند تقاضای آزادی خود را به کمیته صدور مجوز باشگاه ها اعلام کنند.

Sunando Dhar ، مدیرعامل لیگ AIFF ، Sunando Dhar گفت: “این پنج باشگاه باید به این تصمیم اعتراض کنند یا اگر می خواهند به ISL بپیوندند باید از مجازات خود چشم پوشی کنند.”

هر باشگاهی که موفق به دریافت مجوز AFC نشود ، حتی در صورت صعود به ISL قادر به شرکت در مسابقات قاره ای مانند لیگ قهرمانان آسیا و جام AFC نخواهد بود.

هر سال یک یا یک باشگاه دیگر نمی توانند این مجوزها را دریافت کنند ، اما سعی کنید از شر تحریم ها خلاص شوید. نوزده باشگاه برای فصل 22-2020 درخواست مجوز برای باشگاه های ملی و باشگاه های AFC را داده اند كه هشت باشگاه از I-League است.

AIFF اعلام کرده است که به زودی تصمیم در مورد درخواست مجوز باشگاه های هشت باشگاه I-League گرفته خواهد شد.

برای اینکه باشگاه ها مجوز دریافت کنند ، باید پنج معیار اصلی – ورزشی ، زیرساختی ، پرسنلی ، اداری ، حقوقی و مالی را داشته باشند. هر بخش دارای واحدهای اضافی است.

با توجه به شرایط فعلی ، کنفدراسیون فوتبال آسیا به اندازه کافی مراقب بود که شرایط حذف و تمدید توسط AIFF را در طول چرخه صدور مجوزهای فصل 21-2020 انجام دهد.

AMFF گفت ، در نتیجه ، بسیاری از معیارها معاف شدند و ضرب الاجل نیز چندین بار تمدید شد.

باشگاه ها ملزم به داشتن پنج معیار مجوز اجباری بودند ، اما در این فصل AFC به دلیل وضعیت فعلی COVID-19 ملایم بود.

معیارهایی که توسط AFC منتشر شد شامل برنامه توسعه جوانان ، خدمات مراقبت های بهداشتی ، یک برنامه مردمی ، آکادمی جوانان باشگاه و مربیان جوانان بود.

بالا رفته

ATK Mohun Bagan در افتتاحیه فصل جمعه در استادیوم GMC در Bambolim با “Kerala Blasters” روبرو خواهد شد.

ISL امسال به دلیل همه گیری خشونت آمیز COVID-19 در گوا پشت درهای بسته در سه مکان برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله