46 دویدن در یک بار: اتفاق غیرقابل تصور در لیگ برتر T20 در کویت – ویدئو

ویدئو - 46 دویدن در یک بار: اتفاق غیرقابل تصور در لیگ فرنچایز T20 در کویت رخ می دهد

Vasu’s NCM vs Tally’s Harman در KCC Friendi Mobile T20 Champions Trophy 2023.© توییتر

حداکثر تعداد ران هایی که می توان در یک اور امتیاز داد چقدر است؟ رکورد ODI 36 ران است و دو بار به دست آمده است، یک بار توسط هرشل گیبس آفریقای جنوبی در برابر هلند در سال 2006، بار دوم توسط جاسکاران مالهوترا از ایالات متحده در برابر پاپوآ گینه نو در سال 2021. جاسپیت بومرای هندی رکورد بیشترین دوندگی در یک اور در تست ها را دارد زیرا در سال 2022 مقابل انگلیس 35 گل در یک اور به ثمر رساند. در T20Is نیز، 36 ران بالاترین امتیازی است که در یک اور به دست آمده است. این دو بار اتفاق افتاد – یووراج سینگ در برابر انگلیس در سال 2007 و کیران پولارد در برابر سریلانکا در سال 2021. اما اگر کسی بگوید که 46 ران را می توان در یک اور به ثمر رساند چه؟ آیا آن را باور می کنید؟

به نظر غیرقابل تصور، این اتفاق در مسابقه T20 رخ داد. این حادثه در مسابقه KCC Friends Mobile T20 Champions Trophy 2023 در کویت رخ داد. در مسابقه بین NCM Investment و Tally CC، Vasu از NCM توسط هارمن Tally برای پاکسازی خارج شد. ابتدا هارمون با یک توپ بدون توپ شروع کرد و او برای شش ضربه خورد. سپس چهار بای را پذیرفت. پنج توپ بعدی باعث شد که او به پنج توپ متوالی ضربه بزند که یکی از آنها توپ بدون توپ بود. آخرین توپ اور نیز برای چهار مرز زده شد – تعداد کل دوش ها در اوور به 46 رسید.

در مورد اورهای گران قیمت در IPL، 37 ران در یک روی دو بار در لیگ غنی به ثمر رسیده است. این بیشترین امتیاز در یک اور واحد است. این اولین بار زمانی اتفاق افتاد که P Parameswaran از Kochi Tuskers Kerala در سال 2011 برابر RCB 37 گل را واگذار کرد. دفعه بعدی که این اتفاق افتاد در سال 2021 بود که هارشال پاتل از RCB اعتراف کرد که بسیاری در حال مبارزه با CSK هستند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله