“43 سال بعد…”: چاندراکانت پاندیت، مربی KKR، رینکا سینگ را ستایش می‌کند با راوی شاستری، جاوید میانداد مشابهت دارد.

IPL 2023 -

رینکو سینگ با هم تیمی های خود پس از بازی خانگی KKR مقابل GT در IPL 2023 در روز یکشنبه.© توییتر

با 7 مرد نایت رایدر کلکته که نیاز به 29 ران در آخرین ور داشت، خیلی ها امیدوار نبودند که این تیم با حریفانشان تایتان گجرات مبارزه کند. در حالی که هت تریک جادویی رشید خان تقریباً بازی را برای جی تی به رهبری هاردیک پاندیا مهر و موم کرد، این برد برای تیم یک امر رسمی صرف به نظر می رسید. یاش دیال در فینال توپ را به پایان رساند و اولین اینینگ تنها یکی بود. با 28 مورد نیاز از 5 توپ، GT فکر می کرد بازی در جیب آنهاست، اما Rinku Singh از KKR ایده دیگری داشت. رینکو پنج شش ششم متوالی زد تا پیروزی تقریبا غیرممکنی را برای نیتیش رانا و شرکت رقم بزند.

پس از ضربه، دنیای جیرجیرک همچنان عجله دارد که باور کند واقعاً اتفاق افتاده است. در حالی که رینکو به خاطر کلاس استادش مورد ستایش قرار می گیرد، مربی او در KKR، چاندراکانت پاندیت، از هم جداست.

پاندیت مارکت را با 6 شش های راوی شاستری – بازیکن سابق رانجی تروفی – و جام آخرین توپ شش جاوید میانداد – ستاره سابق پاکستان که در فینال مسابقات استرالیا مقابل هند ضربه زد، برابری کرد. جام ملت های آسیا.

“در 43 سال زندگی حرفه‌ای کریکت خود، به عنوان مربی، بازی کریکت، کریکت درجه یک و کریکت بین‌المللی، قبلاً دو اینینگ دیده‌ام. یکی از آنها راوی شاستری است که در جام رانجی شش شش می‌زند و دیگری شش شش‌های آخر جاوید میانداد در دبی (شارجه) است و من شما را (رینکو) بعد از آن می‌بینم.” .

KKR هدف 205 دوش مقابل GT را تعقیب کرد و دومین برد خود را در فصل جاری به ثبت رساند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله