3rd T20I: هاردیک پاندیا مرد جایزه سریال “برجسته” را به T. Natarayan اهدا می کند


هاردیک پاندیا برای مسابقات بین المللی T20 سه مسابقه مقابل استرالیا برنده جایزه مرد سری شد. واگن استیشن با حرکتی شیرین آن را به تی ناتاراجان تقدیم کرد که با سفر دخترانه خود به هند T20I تحت تأثیر قرار گرفت. در سریالی با امتیاز بالا که توسط خفاشگران تحت سلطه قرار گرفت ، ناتاراجان که اولین سری T20I خود را برای هند بازی می کرد ، با شش دست سر به عنوان بلندترین دروازه بان به پایان رسید. ماشین چپ نیز مقرون به صرفه بود و در بیشتر موارد هند به دستاوردهای اساسی دست یافت. ناتاراجان اقتصاد را فقط 6.91 بهبود بخشید و بهترین نتیجه 3/30 خود را در T20I دوم به ثبت رساند.

بوق تجاری

هاردیک پس از سومین T20I که استرالیا در 12 مسابقه برنده شد ، در توییتر نوشت: “ناتاراجان ، تو در این مجموعه عالی بودی. یک نمایش درخشان در شرایط دشوار در اولین بازی در هند نشانگر استعداد و سخت کوشی شما است.” “شما از طرف من لیاقت” مرد سریال “را دارید!

وی خلاصه کرد: “پیروزی به # تیم هندوستان را تبریک می گویم.”

ناتاراجان در پاسخ به توییت هاردیک نوشت: “متشکرم داداش”.

هم تیمی هندیکا بمبئی هاردیکا سوریاکومار یداو نیز با تشویق های بلند به توییت او پاسخ داد.

هاردیك پاندیا درباره علت اهدای جایزه ناتاراجان به خبرگزاری ANI گفت: “من می خواهم كه مردم به خود ایمان داشته باشند و به هر كاری دست یابند ، حتی اگر شانس مخالف آنها باشد. این فقط راه من برای قدردانی از زحمات او طی سالهای گذشته است.”

وی افزود: “برای من ، ناتاراجان لیاقت دریافت جایزه” مرد سریال “را دارد. بنابراین بازی درخشان در اولین بازی خود نشانگر ایمان و استعدادی است که او دارد.”

پس از ورود چشمگیر به لیگ برتر هند (IPL) در سال 2020 ، ناتاراجان توسط T20 به سمت هند دعوت شد. وی در بسیاری از بازی ها 16 ویکت گرفت تا به SunRisers Hyderabad کمک کند تا در مسابقات لیگ غنی 2 مقدماتی را بدست آورد تا از مقام دوم در دهلی پایتخت خارج شود.

بالا رفته

تلاش های او با توپ و خفاش هاردیک با خفاش نقش مهمی داشت وقتی هند استرالیا را با نتیجه 2-1 شکست داد ، پس از آنکه استرالیا میهمانان خود را در سری ODI شکست داد.

حالا دو تیم در یک سری تست چهار مسابقه به مصاف هم می روند.

مباحث ذکر شده در این مقاله