16 اردک: روهیت شارما کاپیتان MI در بازی مقابل CSK رکورد ناخواسته ای را در تاریخ IPL ثبت کرد.

روهیت شارما، کاپیتان هندی های بمبئی، در جریان بازی تیمش در لیگ برتر هند (IPL) در روز شنبه مقابل تیم ام اس دونی، چنای سوپر کینگز، رکوردی ناخواسته را به نام خود ثبت کرد. در مسابقه ای که اغلب از آن به عنوان ال کلاسیکو IPL یاد می شود، شارما در پنجمین توپ اوور سوم توسط دیپاک چهار اخراج شد. او با تلاش برای یک ضربه دور، راویندرا جادجا را که از نقطه عقب وارد شده بود به راحتی بلند کرد. این شانزدهمین ران روهیت برای 0 در IPL بود. او اکنون دارای بیشترین تعداد اردک در تاریخ IPL است.

روهیت قبل از این مسابقه با سه بازیکن دیگر در 15 ویکت IPL برابری کرد. آنها دینش کارتیک، ماندیپ سینگ و سونیل نارین، بازیکن همه کاره هند غربی هستند. آهنگساز هندی آمباتی رایودو با 14 اردک در تاریخ IPL پنجم است.

روهیت قبل از بازی مقابل CSK، در 236 مسابقه IPL خود، 6063 ران با میانگین 29.87 با یک قرن و 41 دهه پنجاه به ثمر رسانده بود. بهترین امتیاز او 109* است.

روهیت شارما در سال 2011 به تیم بمبئی پیوست و از آن زمان برای MI بازی می کند. او در سال 2013 کاپیتان تیم بود و اولین عنوان IPL خود را در اولین دوره کاپیتانی خود به دست آورد. او موفق ترین کاپیتان تاریخ IPL است که با کاپیتان MI پنج عنوان قهرمانی IPL را کسب کرده است.

در IPL فعلی، او در 9 مسابقه حضور داشته و 184 ران با میانگین کمی بیشتر از 20 و نرخ ضربه 129.58 به ثمر رسانده است. بیشترین موفقیت او در این فصل 65 است.

در صحبت کردن در مورد بازی، کاپیتان چنای سوپر کینگز، ام اس دونی، برنده بازی شد و تصمیم گرفت روز شنبه در ورزشگاه MA Chidambaram در لیگ برتر هند (IPL) 2023 ابتدا در برابر هندی‌های بمبئی به میدان برود.

دور دوم ال کلاسیکو IPL در راه است و هر دو تیم به دنبال برد هستند. با این برد، چنای سوپر کینگز پس از پایان تساوی آخرین بازی آنها مقابل لاکنو سوپر جاینتز، به دنبال صعود به رده دوم خواهد بود. هندی‌های بمبئی نیز با تفکری مشابه وارد ورزشگاه می‌شوند و پس از پیروزی با 12 امتیاز به رده دوم می‌رسند.

کاپیتان CSK MS Dhoni در حین پرتاب گفت: “ابتدا ما کاسه خواهیم زد. انتظار می رود کمی باران ببارد، این یکی از دلایل است، به نظر می رسد یک ویکت خوب است و ما می خواهیم آنها برای ما یک هدف تعیین کنند. همه خوب کار کردند، همه می توانند نشان دهند. مقداری روی زمین تمرکز می کنیم، ما در هر بازی پیشرفت می کردیم و لغزش هایی وجود داشت، اما باید خوب کار را تمام کنیم.[гуляемзтойжакамандай»[‘replayingwiththesamesquad”

با ورودی های ANI

موضوعات مطرح شده در این مقاله