بررسی تمام روش های رایگان و پولی برای تهیه و خرید یوسی پابجی

یوسی در واقع همان ارز رایج بازی پابجی است که از طریق آن می توانید به امکانات و اقلام مختلف بازی دسترسی یابید. مثلا از طریق خرید یوسی می توانید به مراحل جدیدی وارد شوید یا اسکین های مختلفی برای سلاح خود تهیه کنید و یا لباس های کاراکتر خود را با توجه به نوع مرحله آماده سازی کنید‌.

از طریق دو روش می توان اقدام به کسب یوسی نمود روش اول روش رایگان جهت دریافت یوسی و روش دوم نیز استفاده از سایت های واسطه برای خرید یوسی است اما اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بازی پابجی هستید، به لینک زیر مراجعه کنید:

https://zoomtech.org/ucpubg/

بررسی روش های رایگان کسب یوسی در بازی پابجی

دنبال کردن شبکه های اجتماعی؛ شما با دنبال کردن شبکه های اجتماعی مختلف بازی پابجی مخصوصا یوتیوب قادر خواهید بود در رقابت هایی که گیمر ها در آن جا عرضه می کنند شرکت کنید و با پیروزی در این رقابت ها به مقدار قابل توجهی یوسی دسترسی پیدا کنید.

فعال سازی اپلیکیشن های PlayerZon و MPL؛ شما می توانید از طریق این اپلیکیشن ها کسب درآمد کنید و درآمد حاصله را برای تهیه یوسی هزینه کنید. از طریق این روش می توانید در مدت زمان کوتاهی یوسی مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

ثبت جیمیل در سایت pubskins و دریافت یوسی رایگان؛ از دیگر روش های تهیه رایگان یوسی این است که شما می توانید وارد سایت pubskins شوید و جیمیل خود را که با آن در بازی پابجی فعال هستید وارد کرده و یوسی رایگان دریافت کنید که تعداد آن ۱۰۰عدد است‌. بر اساس نحوه بازاریابی شما، ممکن است حتی بتوانید به تعداد ۵۰۰یوسی دست یابی پیدا کنید. هنگامی که جیمیلتان را وارد ساید کردید خود سایت لینک بازار یابی در اختیار شما قرار می دهد که از طریق آن می توانید یوسی های رایگان بیشتری دریافت کنید‌.

 

 

روش پولی جهت کسب یوسی در بازی پابجی:

معمولا روش های رایگان زمان بیشتری از شما خواهند گرفت که در مقابل آن، روش های پولی قرار دارند که شما در مدت زمان کوتاه تر بتوانید با صرف هزینه مناسبی به تعداد یوسی بسیار زیادی دسترسی پیدا کنید. اما در این روش چون پرداخت ها به صورت دلاری انجام می گیرد معمولا گیمر ها با مشکل پرداخت مواجه می شوند. به همین علت باید از سایت های واسطه ایرانی اقدام به خرید یوسی کنند. به عنوان مثال در سایت …..که منبع معتبری برای خرید یوسی است می توانید بدون واسطه و با صرف هزینه مناسب اقدام به خرید یوسی کنید.