یوزوندرا چاهال عکس زیبایی با عروس منتشر می کند و به داناشری ورما یادآوری می کند که دلش برای او تنگ شده است

Yuzvendra Chahal و Danaashri Verma به خاطر پست های زیبا در شبکه های اجتماعی شناخته شده اند© اینستاگرام


در حال حاضر در استرالیا در سفر به هند ، یوزوندرا چاهال اغلب از شبکه های اجتماعی بازدید می کند. او عکس های زیادی را با نامزدش Danashri Verma منتشر کرد تا نشان دهد دلش برای او تنگ شده است. این زن و شوهر به خاطر پست های فوق العاده اینستاگرام خود معروف هستند ، طرفداران آنها را مرتب می کنند. اسپینر اخیراً در مرحله لیگ برتر هند (IPL) 2020 در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در کنار Royal Challengers Bangalore (RCB) حضور داشت. روز سه شنبه ، او یک بار دیگر یک عکس عاشقانه زیبا را منتشر کرد ، و این بار ، طبق معمول ، آن را با عروس خود بود. او آن را صدا زد ، “من با تو راه می روم و تا آخر تو را دنبال می کنم.”

بوق تجاری

در امارات متحده عربی چاهال برای RCB وضعیت بهتری داشت. کاپیتان ویرات کولی معمولاً از آن به عنوان برگ برنده استفاده می کرد و در حالی که 7.08 صرفه جویی می کرد ، 21 ویکت از 15 مسابقه را گرفت. RCB مرحله لیگ را با هفت پیروزی و هفت باخت در مکان چهارم به پایان رساند. آنها در حذف کننده به SunRisers Hyderabad (SRH) باختند.

تور هند در استرالیا شامل سه ODI ، سه T20I و یک سری تست چهار مسابقه است.

بالا رفته

ODI از 27 نوامبر آغاز می شود و پس از آن مسابقات در تاریخ 29 نوامبر و 2 دسامبر برگزار می شود. T20I از 4 دسامبر و سپس 6 دسامبر و 8 دسامبر آغاز می شود. اولین مسابقه آزمایشی از 17 دسامبر آغاز می شود.

این پرونده بخشی از گروههای هندی T20I و ODI است. ناخدا کوهلی پس از اولین مسابقه آزمون به دلیل پدر بودن اعطا شده توسط BCCI به خانه می رود. او و همسرش آنوشکا شارما در ژانویه 2021 در انتظار فرزند اول خود هستند.

مباحث ذکر شده در این مقاله