کریکت آفریقای جنوبی خود را برای سری آینده White Ball برابر انگلیس آماده می کند

کریکت آفریقای جنوبی برای سری آینده White White Ball مقابل انگلیس آماده می شود

سریال بین آفریقای جنوبی و انگلیس از 27 نوامبر آغاز می شود© توییتر


وزارت ورزش آفریقای جنوبی سیگنال کریکت را به آفریقای جنوبی (CSA) داده است تا سری آینده شمشیر سفید برابر انگلیس را در اواخر این ماه ادامه دهد. طبق ESPNCricinfo ، این سریال بین انگلیس و آفریقای جنوبی به خاطر بازیکنان و مخاطبانی که کریکت را دوست دارند پخش خواهد شد. مدت هاست که کریکت آفریقای جنوبی بر سر مسائل اداری دچار آشفتگی شده است و وزیر ورزش ناتی متف به مداخله در هیئت مدیره نزدیکتر است.

بوق تجاری

ESPNCricinfo گزارش داد ، اگر اعضای هیئت مدیره هیئت مدیره موقت را به رسمیت نمی شناسند ، احتمال زیادی وجود دارد که Mteva از قانون ورزش و تفریحات ملی برای پیوستن به CSA استفاده کند (که ممکن است شامل برداشت از بودجه و محرومیت از وضعیت آنها به عنوان نماینده ملی باشد).

انگلیس قرار است امروز بعداً به آفریقای جنوبی سفر كند و پس از رسیدن به آفریقای جنوبی ، این كشور قرنطینه 10 روزه را آغاز خواهد كرد. همه مسابقات در یک محیط بیولوژیکی امن در کیپ غربی و همچنین در نیولندز و پارک بلند برگزار می شود.

این سریال قرار است از 27 نوامبر آغاز شود و این اولین سریال در آفریقای جنوبی از زمان بسته شدن این کشور در ماه مارس خواهد بود. این همچنین اولین سری خواهد بود که تیم مردان آفریقای جنوبی بیش از هفت ماه برگزار کرده است.

بالا رفته

آفریقای جنوبی نیز قرار است در فصل 21-2020 میزبان سریلانکا ، استرالیا و پاکستان باشد و در صورت عدم رعایت الزامات وزیر ورزش از سوی هیئت مدیره ، این مسابقات می توانند تهدید شوند.

پیش از این ، کنفدراسیون ورزش آفریقای جنوبی و کمیته المپیک (SASCOC) از هیئت مدیره و رئیس CSA خواسته بودند که کنار بروند در حالی که SASCOC تحقیق در مورد موارد CSA را انجام داد.

مباحث ذکر شده در این مقاله