ژوزه مورینیو سوال خروج رحیم استرلینگ از بازی های انگلیس را مطرح می کند

ژوزه مورینیو می پرسد رحیم استرلینگ چگونه بازی ها را در انگلیس ترک کرد

ژوزه مورینیو از گرت ساوت گیت خواسته است تا مدیرانی را که به بازیکنان فشار می آورند برای کنار گذاشتن تعهدات بین المللی نام ببرد.© توییتر


ژوزه مورینیو از گرت ساوت گیت سرمربی انگلیس خواسته است از مدیرانی که بازیکنانشان را تحت فشار قرار می دهند نام برد تا از انجام وظایف بین المللی چشم پوشی کند زیرا وی مظنون است که راشم استرلینگ از منچسترسیتی آماده است تا روز شنبه مقابل تاتنهام به میدان برود. ساوت گیت در تعطیلات اخیر بین المللی بارها به این نکته اشاره کرده است که برخی از بازیکنان با فشار باشگاه های خود برای ترک تیم مواجه شده اند. استرلینگ با مصدومیتی از تیم جدا شد که ساوت گیت دیگر در مورد آن صحبت نکرد ، در حالی که هری کین مهاجم تیم اسپرز 14 دقیقه در دو مسابقه لیگ ملت ها یعنی سه شیر بازی کرد.

بوق تجاری

مورینیو روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی خود گفت: “گرت ساوت گیت ، که خوانده ام ، گفته می شود گفته است که برخی از مدیران باشگاه های فوتبال بازیکنان خود را تحت فشار قرار می دهند تا برای تیم ملی بازی نکنند.”

“و بنابراین او احساس نیاز می کند که گاهی با مدیران باشگاه تماس بگیرد تا سعی کند احساسات را خنک کند و شرایط سخت را برای او خنک کند.”

“من دوست دارم او بگوید که چه کسی. من دوست دارم که او بگوید کدام مربیان بازیکنان را تحت فشار قرار می دهند تا نروند. و من دوست دارم او بگوید با کدام مربیان تماس می گیرد و با آنها تلفنی صحبت می کند “

در ماه اکتبر ، استرلینگ تیم ملی انگلیس را نیز ترک کرد اما پس از وقفه بین المللی در اولین مسابقه برنده آرسنال را به ثمر رساند.

مورینیو افزود: “همه ما می دانیم که استرلینگ فردا بازی خواهد کرد.”

“وقتی ماه گذشته اریک دایر از تیم ملی مصدوم شد ، دو بازی برای تاتنهام انجام نداد. او در مسابقات لیگ برتر و لیگ اروپا بازی نکرد.”

بالا رفته

“بهبودی او چند هفته طول کشید و رحیم فردا بازی خواهد کرد. فکر می کنم این چیزهای کوچک باید برای همه ما توضیح دهد.”

پپ گواردیولا ، سرمربی سیتی تایید کرد که استرلینگ برای اولین بار از زمان مصدومیت جمعه در تمرین شرکت کرده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله