چه کسی می تواند MS Dhoni را “ناراحت یا تحریک” کند؟ همسر ساکشی سینگ دونی در یک راز مشترک است


همسر MS Doni ساکشی سینگ دونی روز پنجشنبه تولد 32 سالگی خود را جشن گرفت و در شبکه های اجتماعی رفت تا عکسی را که به یک ضربه فوری تبدیل شد با شوهرش به اشتراک بگذارد. حق رای دادن MS Dhoni’s IPH ، Chennai Super Kings (CSK) ، همچنین ویدیویی از روز تولد ساکشی را منتشر کرد که در آن می توانید بشنوید که چند راز را در اختیار او قرار داده است – از اینکه چه کسی می تواند دانی را ناراحت و تحریک کند ، مدل مویی که اوایل کار حرفه ای بین المللی خود به کار گرفت.

بوق تجاری

ویدیوی ساکشا با این واقعیت آغاز می شود که وی می گوید او تنها کسی است که می تواند همسرش را ناراحت و تحریک کند.

ساکشی دونی در ویدئو می گوید: “Kahin aur ka gussa ، بر من بیا. من خوب هستم” ، و نشان داد که دونی نزدیک ترین فرد به او است.

ساسخی همچنین گفت که دونی و خانه اش در مورد کریکت بحث نمی کنند و سپس نشان می دهد که دختر آنها زیوا به جز پدرش به حرف های دیگری گوش نمی دهد.

“اول از همه ، ما در مورد کریکت بحث نمی کنیم. این حرفه وی است. آنها حرفه ای هستند. شما نمی توانید در مورد فرزند او ، در مورد عشق او صحبت کنید.”

“او (زیوا) فقط به حرفهای او گوش می دهد. اگر من دستور می دهم كاری انجام شود. اگر به او بگویم غذای خود را تمام كند یا این سبزی را سریع بخورد ، باید 10 بار به او بگویم ، از جمله مادر ماهی ، از جمله خاله شیلا. ماهی یک بار به او می گوید و آن را فوراً اتفاق می افتد ، ”Sakshi در ویدئو می گوید.

سپس قسمت جالب وقتی ساسوکه در مورد افکار خود درباره مدل موی دونی “جان آبراهام” صحبت می کند ، که در یک زمان موضوع داغ بحث است.

“خوشبختانه ، من او را با موهای بلند نمی دیدم ، زیرا اگر او را در آن موهای بلند نارنجی می دیدم ، هرگز به او نگاه نمی كردم. باید زیبایی وجود داشته باشد. جان (ابراهیم) در آن زمان به او نزدیک شد ، اما ماچی با موهای بلند و با رنگ نارنجی بالای آن مانند … بود (ساکشی چشمانش را می چرخاند) “.

ساکشی سپس می گوید که دانی در هنگام تولد زیوا آنجا نبوده است ، اما می گوید که او کاملا خوب بود.

زیوا مثل یک بچه از قبل برنامه ریزی شده بود. قرار بود این اتفاق در جام جهانی بیفتد ، و منطقی نبود که به او برگردم. همه در بیمارستان گفتند: “اوه ، شوهرت نمی رود.” من فکر کردم کریکت اشکالی ندارد. ساکشی امضا کرد: “این اولویت او است ، و او اولویت من است. اگر عاشق باشید ، نمی توانید آن را یک قربانی بنامید. شما فقط این کار را می کنید زیرا این شخص را دوست دارید.”

بالا رفته

MS Dhoni در IPL 2020 که به دلیل شیوع ویروس کرونا در امارات متحده عربی اتفاق افتاد ، اوقات خوبی نداشت. Chennai Super Kings از پایین دوم شد و برای اولین بار به پلی آف راه پیدا نکرد.

با این حال ، کاپیتان سابق هند به صراحت اعلام کرد که این آخرین IPL نیست و او فصل آینده برمی گردد.

مباحث ذکر شده در این مقاله