چه کسی باید جایگزین MS Dhoni به عنوان کاپیتان CSK شود؟ ستاره سابق هندی پاسخ روشنی دارد

عکس فایل MS Dhoni.© BCCI/IPL

کیدار جاداو، ستاره سابق CSK، هندی و ستاره سابق CSK معتقد است که روتوراج گایکواد باید جانشین MS Dhoni به عنوان کاپیتان فرنچایز شود، در حالی که ویکت گیر برای حرفه خود در IPL وقت می گذارد. انتظار می‌رود که IPL 2023 آخرین فصل Dhoni به عنوان بازیکن در تورنمنت غنی از پول باشد. جاداو همچنین از بن استوکس به عنوان یک مدعی احتمالی برای کاپیتانی CSK نام برد، اما او اضافه کرد که ستاره انگلیسی باید در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی داشته باشد تا در رقابت برای این نقش باقی بماند.

“من فکر می کنم Ruturai Gaikwad می تواند پس از MS Dhoni کاپیتان CSK شود. بن استوکس نیز در کنار راویندرا جادجا، کاپیتان بالقوه دیگری است. اما برای آن، استوکس باید امسال برای CSK خیلی خوب بازی کند. مقرون به صرفه بودن مسئله دیگری است. بنابراین من فکر می کنم Rituraj Gaikwad بهترین گزینه برای کاپیتان CSK بعد از MS Dhoni است.

در حراج های IPL 2023، CSK با استوکس به مبلغ 16.25 کرور قرارداد امضا کرد. از سوی دیگر، روتورای گایکواد از سال 2019 در تیم CSK حضور داشته است.

اگرچه او در اولین فصل حضورش در این فرنچایز شانس خود را پیدا نکرد، اما گایکواد در سال 2020 شش بازی انجام داد و از آن زمان به گذشته نگاه نکرده است.

بازکن راست دست در طول سال ها ستون فقرات ترکیب ضربتی CSK بوده است. او در IPL با خفاش به طور میانگین بالای 40 نمره دارد، در حالی که نرخ ضربه او بیش از 130 است.

قابل ذکر است، Dhoni قبل از IPL 2022، کاپیتانی را به Jadeja سپرد، اما عملکرد ضعیف تیم در فصل منجر به کناره‌گیری Jadeja به عنوان رهبر در نیمه راه شد و Dhoni دوباره این نقش را بر عهده گرفت.

موضوعات مطرح شده در این مقاله