چلسی در نیوکاسل – فوتبال پیروز شد

در این فصل ، چلسی پس از پیروزی 2-0 در سوپرکست نیوکاسل یونایتد ، به لطف گل به خودی فدریکو فرناندز و تلاش های تمی آبراهام در نیمه دوم ، به هفتمین باشگاه جدول رده بندی لیگ برتر تبدیل شد.

شاگردان فرانک لمپارد تا وقت استراحت مسلط بودند و در دقیقه 10 برتری را به دست آوردند که فرناندز با فشار از سوی بن چیول ، سانتر ماسون مونت را چرخاند.

چلسی واقعاً باید از نظر دور می شد ، زیرا تیم ورنر مقصر کمبود موقعیت ها بود ، اما نیوکاسل پس از وقفه زنده شد.

ایزاک هایدن یک ساعت فرصت بزرگ برای گل تساوی را از دست داد اما چند دقیقه بعد ورنر قبل از اینکه به آبراهام برسد به دروازه نفوذ کرد تا برتری چلسی را بیشتر کند.

شان لانگستاف با صعود به تیر افقی به نیوکاسل نزدیک شد اما چلسی می توانست گل های بیشتری بزند که ورنر گلی را به ثمر برساند که با آفساید کنار گذاشته شود.

سومین پیروزی متوالی چلسی باعث شد 18 امتیاز آنها در کنار لستر سیتی بالاتر برود اما به لطف تفاضل گل بهتر بهترین ها هستند. لستر روز یکشنبه به مصاف لیورپول می رود.

شنبه بعد ، استون ویلا و تاتنهام می توانند جای چلسی در طبقه بالا را بگیرند.

پس از یک سرمایه گذاری عظیم در ترکیب “چلسی” شروع به نشان دادن توالی فراخواندن عنوان بعد از انتخاب جدید می شود.

برد روز شنبه راحت تر از نتایج بود ، زیرا نیوکاسل فقط یک شوت به سمت دروازه داشت.

مشکلات چلسی در قسمت دروازه بان ها نیز با این واقعیت حل می شود که ادوارد مندی در نه مسابقه چلسی در تمام مسابقات هفتمین کلین شیت را حفظ کرده است.

لمپارد گفت: “ما به بازی نمایش حرفه ای دادیم.” “نتیجه بسیار مهم است زیرا لیگ برتر سخت و بی امان است.

“خوب است ، اما من نگران نیستم که پنج دقیقه در بالای جدول باشم. فصل طولانی است. “

فرناندز آرژانتینی در جلو انداختن “چلسی” کمی بدشانس بود اما وقتی او ورنر و آبراهام را نجات داد ، میزبان مدیون دروازه بان کارل دارلو بود.

نیوکاسل پس از وقفه با آلن خطرناک آلن سن ماکسیمین مثبت تر عمل کرد و سرانجام یک سرویس به دست آورد و هیدن در هنگام برخورد به تیرک بهتر از این بود که ضربه ای به تیر دروازه وارد کند و فقط مندی ضرب کرد.

اما چلسی با مدافع آنتونیو رودیگر ، که اولین مسابقه این فصل لیگ خود را آغاز کرد ، قبل از اینکه دوباره کنترل را بدست آورد ، از طوفانی کوچک عبور کرد و به راحتی پیروز شد.

سومین شکست خانگی نیوکاسل در این فصل با 11 امتیاز از 9 بازی باعث شد.