چرا RCB Pacer Harshal Patel اجازه نداشت تا آخرین بار در مقابل CSK کامل شود – توضیح داده شد

خفاش‌بازان چنای سوپر کینگز در روز دوشنبه در ورزشگاه ام چیناسوامی در ورزشگاه ام چیناسوامی هند به مصاف رویال چلنجرز بنگلور رفتند. دوون کانوی و شیوام دوبی نیم قرن در حالی که CSK یک هدف 227 دونده را برای RCB ارسال کرده بود، آتش سریع زدند. در اور نهایی مسابقات بولرهای RCB، هارهال پاتل اینینگ های تیمش را به پایان رساند. با این حال، او نتوانست اوور را کامل کند و گلن ماکسول جایگزین او شد. او دو تیر به معین علی زد و از خط حمله خارج شد.

دوون کانوی یک توپ خیره کننده 83 از 45 توپ زد و شیوام دوبی برای توپ 27 توپ 52 منفجر شد، زیرا چنای سوپر کینگز در روز دوشنبه در یک مسابقه IPL یک توپ 226 برای شش را به ثبت رساند.
انتخاب کاسه، این یک مبارزه برای حمله بولینگ RCB بود، زیرا batsmen های CSK از همان ابتدا با چکش و انبر کار کردند.

CSK به لطف کانوی، که ابتدا وین پارنل را در اوور دوم به مرز ویکت وسط برد و سه توپ بعد، بازیکن آفریقای جنوبی را از روی حصار پای خوب بلند کرد، شروع کرد.

روتوراج گایکواد در حالی که در اور سوم حرکت می کرد با مشکل مواجه شد و پارنل را در زمان زایمان محمد سراج پیدا کرد.

کانوی در حالی که کارش را با سبکی پیش می‌برد، حیرت‌زده نبود و ویجیکومار ویشاک را برای چهار ضربه‌ی دروازه‌بان دروازه‌بان دروازه‌بان حریف می‌زد، پیش از آن که آجینکیا راهانه (37 بر 20) توپ را به سکوها بفرستد.

رهانه در حالی که با بولینگ پارنل را برای دو مرز و ششم 15 دوش از اوور ششم 15 دوش می زد، رهانه به نظر می رسید که حرفش را ثابت کند.

گلن ماکسول که در اور هفتم وارد حمله شد، توسط کانوی از پارک حذف شد. این دو به شکلی شوم به نظر می رسیدند که تقریباً هر بار در شراکت خود یک مرز یا مجموع شش ها جمع می کردند.

کانوی در بهترین حالت خود بود زمانی که وانیندا هاسارانگا د سیلوا را در اوور دهم به مدت یک ششم بسیار زیاد در اوور دهم دود کرد، قبل از اینکه اسپینر سریلانکایی با پاک کردن رهانه، شراکت خطرناک خود را از بین ببرد. کانوی پنجاه دوم خود را در یورتمه با دو در همان اوور بالا آورد.

نیوزیلندی سپس هاسارانگا را شکست داد و CSK در نیمه راه به امتیاز 97 بر دو رسید. شیوام دوب ورود خود به چین را با یک شش گل بزرگ از ماکسول مشخص کرد، در حالی که کانوی حمله را ادامه داد و ویجیکومار تازه کار را برای چهارنفره پشت سر هم شکست داد.

معلوم شد که این یک کابوس برای ویجیکومار جوان بود، زیرا کانوی برای یک حداکثر دیگر، بیرون از پای خوب کاسه‌زن را چکش زد.

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله