پنج باشگاه ISL موفق به دریافت مجوز از AIFF نشده اند ، آنها باید درخواست تجدید نظر کنند یا به دنبال محرومیت – فوتبال هستند

پنج باشگاه سوپرلیگ هند نتوانستند ضوابط AFC و مجوزهای ملی را برآورده کنند و اکنون باید برای شرکت در یک رویداد غنی از پول نقد که از روز جمعه آغاز می شود ، به این تصمیم اعتراض کنند یا از AIFF معافیت بگیرند.

اف سی آدیشا ، شمال شرقی یونایتد ، کرالا بلاستر ، حیدرآباد و اعضای جدید باشگاه ورزشی بنگال شرقی پنج باشگاهی هستند که از AIFF مجوز حضور در مسابقات AFC و ملی را ندارند. فصل

FC Goa ، ATC Mohun Bagan ، Bengaluru ، Jamshedpur ، Chennai و Mumbai City موفق به کسب مجوز AFC و National Line برای فصل 21-2020 شده اند.

این پنج باشگاهی که موفق به دریافت مجوز نشده اند ممکن است در موعد مقرر نسبت به تصمیم کمیته صدور مجوز باشگاه ها (مرجع بدوی) به سازمان تجدیدنظر در مورد مجوزهای باشگاه های AIFF اعتراض کنند یا می توانند تقاضای آزادی خود را به کمیته صدور مجوز باشگاه ها اعلام کنند.

Sunando Dhar ، مدیرعامل لیگ AIFF ، Sunando Dhar گفت: “این پنج باشگاه باید به این تصمیم اعتراض کنند یا اگر می خواهند به ISL بپیوندند باید از تحریم ها خلاص شوند.”

هر باشگاهی که موفق به دریافت مجوز AFC نشود ، حتی در صورت صعود به ISL قادر به شرکت در مسابقات قاره ای مانند لیگ قهرمانان آسیا و جام AFC نخواهد بود.

هر سال یک یا یک باشگاه دیگر نمی توانند این مجوزها را دریافت کنند ، اما سعی کنید از شر تحریم ها خلاص شوید. نوزده باشگاه برای فصل 22-2020 درخواست مجوز برای باشگاه های ملی و باشگاه های AFC را داده اند كه هشت باشگاه از I-League است.

AIFF گفت که به زودی در مورد درخواست مجوز برای هشت باشگاه I-League تصمیم خواهد گرفت.

برای اینکه باشگاه ها مجوز دریافت کنند ، باید پنج معیار اصلی – ورزشی ، زیرساختی ، پرسنلی ، اداری ، حقوقی و مالی را داشته باشند. هر بخش دارای واحدهای اضافی است.

با توجه به شرایط فعلی ، کنفدراسیون فوتبال آسیا به اندازه کافی مراقب بود که شرایط حذف و تمدید توسط AIFF را در طول چرخه صدور مجوزهای فصل 21-2020 انجام دهد. AMFF گفت ، در نتیجه ، بسیاری از معیارها معاف شدند و ضرب الاجل نیز چندین بار تمدید شد.

باشگاه ها ملزم به داشتن پنج معیار مجوز اجباری بودند ، اما در این فصل AFC به دلیل وضعیت فعلی COVID-19 ملایم بود. معیارهایی که توسط AFC منتشر شد شامل برنامه توسعه جوانان ، خدمات مراقبت های بهداشتی ، یک برنامه مردمی ، آکادمی جوانان باشگاه و مربیان جوانان بود.

ATK Mohun Bagan روز جمعه در افتتاحیه فصل در استادیوم GMC در Bambolim به مصاف “Kerala Blasters” می رود.

ISL امسال به دلیل همه گیری خشن Covid-19 به طور کامل در گوا پشت درهای بسته در سه مکان برگزار می شود.