ویروس من را به چالش کشید و من پیروز شدم: زلاتان ابراهیموویچ – فوتبال

زلاتان ابراهیموویچ ، مهاجم میلان ، به روش منحصر به فرد خود ، افراد موجود در این شرکت اینترنتی را تشویق می کند تا در مبارزه با ویروس کرونا از قوانین پیروی کنند. ابراهیموویچ 39 ساله ماه گذشته به این ویروس مبتلا شد اما هیچ اثر مضر را نشان نمی دهد و از زمان بازگشت چهار گل در سه مسابقه به ثمر رسانده است.

“ویروس من را به چالش کشید و من پیروز شدم. اما شما زلاتان نیستید ، ویروس را به چالش نکشید. ”ابراهیموویچ در ویدیویی در صفحه فیس بوک خود با 26 میلیون مشترک گفت. “از سر خود استفاده کنید ، به قوانین احترام بگذارید. فاصله اجتماعی و ماسک ، همیشه. ما پیروز خواهیم شد. “

این ویدئو بخشی از شرکتی در منطقه لومباردی است که پایتخت آن میلان است. همچنین در وب سایت منطقه و در حساب های شبکه های اجتماعی ارسال شده است.

آتیلیو فونتانا ، فرماندار لمباردی گفت: “ایده حضور ایبرا در شب دربی (مقابل اینتر میلان) به ذهنم رسید.” “زلاتان پس از بهبودی به میادین برگشت و در آن زمان فکر کردم که می تواند به ما کمک کند تا پیام مهمی را منتقل کنیم.

“او بلافاصله این پیشنهاد را پذیرفت ، از او احساس حساسیت و آمادگی مطلق نشان داد و به همین دلیل از او تشکر می کنم.”

در ماه مارس ، ابراهیموویچ برای کمک به بیمارستان هایی که در مرکز شیوع ایتالیا بودند ، یک جمع آوری کمک مالی آنلاین ترتیب داد.

در ایتالیا و لومباردی ، منطقه کشور که بیشتر تحت تأثیر همه گیری قرار دارد ، تعداد ویروس ها افزایش یافته است. ایتالیا به رکورد جدید روزانه نزدیک به 25000 مورد ویروس کرونا تأیید شده و 205 مورد مرگ در روز چهارشنبه اضافه کرد.

محدودیت های ملی اضافی در این هفته اعمال شد ، در حالی که میلان یکی از شهرهایی است که شبانه نیز منع رفت و آمد منع شده است.