ویرات کهلی ، AB De Villiers ، تولد پسرش جان بل را آرزو می کند. واکنش او طلای خالص است. تماشا کردن


یان بل ، متلاشی سابق انگلیسی ، در توییتر خود ویدیویی را به اشتراک گذاشت که در آن پسرش جوزف از شنیدن گزارش های مربوط به روز تولد خود از برخی از بزرگترین نام های کریکت جهان – کاپیتان هندی Wira Koli ، AB de Villiers و واگن ایستگاه انگلیسی بن استوکس – کاملاً متعجب شد. . هر سه بازیکن کریکت با سخنان مهربانانه خود “تولد” جوزف را بیش از پیش خاص کردند و بازیکن سابق انگلیس برای تشکر از آنها در توییتر رفت. “بل می نویسد:” اگر کریکت زندگی است …. چه پسر بسیار خوش شانس جوزف! بسیار متشکرم از این افسانه های مطلق برای تولد یک پسر فوق العاده خوشحال در روز تولدش.ImVkohli @ ABdeVilliers17 @ benstokes38 “، بل می نویسد.

بوق تجاری

ناو هندی ، ویرات کولی ، که اکنون با تعداد محدود پرسنل و سریال های آزمایشی در استرالیا به سر می برد ، با آرزوی روز ویژه جوزف ، گفت: “سلام ، جوزف ، تولدت مبارک. خدا به تو برکت دهد. از خودت مواظبت کن.”

“سلام ، جوزف ، این AB de Villiers است. من فقط می خواهم تولدت را تبریک بگویم. امیدوارم روز خوبی داشته باشی و هدایای خارق العاده ای دریافت کنی. دوست دارم روزی با تو ملاقات کنم. من قبلاً کریکت زیادی علیه شما بازی می کردم پدر و مادر. ما در پارک با هم سرگرم شدیم. امیدوارم روزی شما را ملاقات کنم. “

“سلام ، جوزف ، من فقط می خواهم تولد 8 سالگی ات را تبریک بگویم. امیدوارم روز خوبی داشته باشی. امیدوارم هر آنچه را می خواهی بدست بیاوری و مطمئن باشی که مادر و پدر از تو مراقبت می کنند” ، می توانید گوش دهید استوکس در ویدئو.

بالا رفته

جوزف نیز مانند پدرش کریکت بازی می کند و اوایل امسال در “اولین بازی کریکت جهان” خود شرکت کرد. یان بل به عنوان یک پدر مغرور ، ویدیویی از اولین بازی کریکت جهان را منتشر کرد.

در طول بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای ، یان بل 118 تست و 161 بازیکن یک روزه بین المللی انگلیس انجام داده است و به ترتیب 7727 و 5416 دویدن کسب کرده است. او همچنین هشت مسابقه را در کوتاه ترین قالب برای انگلیس انجام داد و 188 دوش به ثمر رساند.

مباحث ذکر شده در این مقاله