وقتی الكساندر زورف به ریباند رفت ، دانیل مدودف در فینال ATP نواك جوكوویچ را كشت


دانیل مدودف نواک جوکوویچ را در این سریال شوکه کرد و روز چهارشنبه هنگامی که الکساندر زورف قهرمان سابق رقابت های خود را آغاز کرد ، در فینال ATP جایگاه خود را در جمع چهار تیم نهایی ثبت کرد. چهارمین بازیکن تیم روسیه در ادامه با شماره یک جهان ایستاد و در یک مسابقه انرژی جذب کننده در میدان خالی O2 لندن با نتیجه 6-3 ، 6-3 پیروز شد. پیش از این ، پنجمین “دانه” آلمان Beasts با غلبه بر شکست مدودف در بازی افتتاحیه گروه “توکیو” در سال 1970 ، دیگو شوارتزمن را با نتیجه 6: 3 ، 4: 6 ، 6: 3 شکست داد. جوکوویچ ، رئیس اصلی تیم ، به دنبال مطابقت با رکورد شش بار برنده راجر فدرر است که در فصل آخر مسابقات از نظر مصدومیت غایب است.

بوق تجاری

اما مدودف ، که هفته گذشته قهرمان مستر پاریس شد ، در بازی خود جوکوویچ را شکست داد و او را به یک دفاع تقریبا بی عیب و نقص تبدیل کرد.

روسی غول پیکر امتیازهای استراحت زودهنگام را بدست آورد و سرانجام در بازی هفتم که 11 دقیقه طاقت فرسا بود ، یک محاسبه انجام داد.

بازیکن 24 ساله در بازی بعدی به راحتی سرویس زد و ست ابتدایی را با نتیجه 6-3 به ثمر رساند که جوکوویچ کنار گذاشته شده دو اشتباه مرتکب شد.

با اعتماد به نفس روزافزون ، مدودف در آغاز ست دوم بار دیگر قهرمان 17 بار گرند اسلم را ناکام گذاشت تا ششمین بازی متوالی خود را در یک مسابقه دور رفت بدست آورد.

جوکوویچ روی سرویس خودش پوسیدگی را متوقف کرد اما موفق شد فقط یک امتیاز شکست بدست آورد که نتوانست آن را تبدیل کند.

این پیروزی مدودف را به نیمه نهایی می رساند ، اما جوکوویچ که برنده 5 بار است ، هنوز فرصت دارد در جمعه با زورف در ضربات پنالتی صعود کند.

مدودف گفت: “من همیشه دوست دارم به نواك پول بدهم ، اول از همه به این دلیل كه او یكی از بزرگترین قهرمانان تاریخ ورزش ما است و هنگامی كه من هشت ساله بودم ، او را در مسابقات گرند اسلم در تلویزیون تماشا كردم.”

“او هنوز جوان بود – بنابراین بازی در برابر او همیشه رویایی بود که به حقیقت می پیوست.”

روسی که سال گذشته در اولین بازی خود در هر سه مسابقه شکست خورد ، افزود: “من خوب خدمت کردم و در خیلی از لحظات کاملا ایمن بازی کردم و بنابراین برنده شدم.”

– جانوران برنده شده اند –

روز دوشنبه ، Beasts ، قهرمان 2018 ، به نظر می رسد در مقابل مدودف به طور غیر منتظره شکست خورده است و دوباره سعی کرد ریتم اولیه را در آغاز بازی در لندن پیدا کند.

آلمانی با یک سرویس بزرگ در سومین بازی مغلوب شوارتزمن شد اما با دو تای استراحت خودش جدول را برگرداند تا ست را بگیرد.

Beast که 28 اینچ بلندتر از شوارتزمن است ، به نظر می رسید که ست دوم را کنترل می کند اما وقتی حریف 28 ساله اش بازی را تساوی کرد ، دو بار روی سرویس ضربه خورد.

انگیزه به نظر می رسید در آرژانتین باشد ، اما این مسابقه در بازی پنجم تغییر جهت داد ، که تصمیم گرفت هنگامی که Beasts یک ضربه عالی از عقب زد ، این کار را تکرار کرد تا پیروزی را بدست آورد.

Beasts گفت: “من از جمعه هیجان زده ام.” “جمعه سخت ترین دیداری است که می توانید در اینجا مقابل نواک برگزار کنید.”

بالا رفته

آلمانی که در فصلی که توسط ویروس کرونا ویروس 2020 برنده شد دو عنوان کسب کرد ، دو سال پیش در فینال جوکوویچ را در لندن شکست داد اما هنوز موفق به کسب یک گرند اسلم نشده است.

دومینیک تیم پس از شکست رافائل نادال ، راند دوم ، و پیروزی در دو پیروزی ، مسئول گروه لندن 2020 است.

مباحث ذکر شده در این مقاله