هواداران آلمانی دوست دارند که یواخیم لو پس از فسق در اسپانیا ناپدید شود


هواداران آلمان می خواهند به مربی تیم ملی یوآخیم لو کارت قرمز نشان دهند و بازیکنان سابق نیز معتقدند که این بازیکن 60 ساله باید در میان سقوط شکست تاریخی در اسپانیا کنار برود. آلمان لوو مقاومت کمی ارائه داد زیرا آنها روز سه شنبه در لیگ ملت ها 6-0 شدند. این سنگین ترین شکست رقابتی آلمان ها بود که با شکست دوستانه اتریش در سال 1931 با نتیجه 6 بر صفر مطابقت داشت. قبل از مسابقات اروپا ژوئن سال آینده مربی آلمان است.

بوق تجاری

با این حال ، در یک نظرسنجی به سفارش شرکت فرعی AFP SID ، 84.0 درصد از 1100 هوادار آلمانی از لاو و مدیر تیم الیور بیروف خواستند که کنار بروند.

فقط 13.3 درصد می خواهند این زوج را دنبال کنند که به پیروزی اصلی جام جهانی فیفا 2014 آلمان تبدیل شد.

یورگن کلوپ یا مربی بایرن مونیخ یا هانسی فلیک ، مربی بایرن مونیخ ، دستیار مربی تیم لوو برزیل 2014 ، نامزدهای هواداران آلمانی بیشتر هستند.

با گذشت بیش از دو سال از جام جهانی فیفا 2018 ، وقتی آلمان نتوانست از گروه خود خارج شود ، شکست تاریخی اسپانیا آخرین شکست تیم لاو بود.

لوتار متیو ، که قبل از قهرمانی در جام جهانی 1990 آلمان غربی را اداره می کرد ، می گوید که لاو قرار بود در سال 2014 کناره گیری کند.

ماتو گفت ، پس از 14 سال مربیگری آلمان ، “به نظر می رسد خسته است. اظهارات عمومی او دیگر مانند گذشته اعتماد به نفس ندارد – و تیم او این موارد را در زمین نشان می دهد.”

پس از تساوی 3-3 مقابل سوئیس و ترکیه در این فصل ، متی معتقد است که شکست توسط اسپانیا تنها بخشی از روند نزولی آلمان بود.

“تصویر کلی نگران کننده است.”

دیتمار هامان ، هافبک سابق لیورپول و آلمان می گوید تیم لاو فاقد رهبر است.

هامان گفت: “او همیشه تیم ها و بازیکنان عالی داشت كه به تنهایی مشكلات اتاق رختكن را برطرف می كردند. حال او به نظر درمانده می رسد.”

“او احساس می کند مثل شاید سه سال پیش دیگر به تیم نمی رسد. و اگر اینطور باشد ، مشکلات عمیق تر از آن است که همه می خواهند اعتراف کنند.”

بالا رفته

هامان می گوید آلمان آلمان اکنون هزینه اعطای تمدید قرارداد بهبود یافته به لوو را قبل از فینال روسیه-2018 پرداخت می کند.

“من خوشحال شدم که قبل از جام جهانی 2018 فکر نمی کردم مشکلی پیش بیاید و قرارداد لوو تمدید شود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله