هند علیه استرالیا: مارکوس استوئنیس از ناحیه جانب آسیب دید و گزارش دوم ODI در مقابل هند را تردید کرد

استرالیا در مقابل هند.

استرالیا و هند: مارکوس استوینیس 6.2 شوت قبل از ترک زمین در روز جمعه بازی کرد.© خبرگزاری فرانسه


گزارش شده است که واگن استرالیایی مارکوس استونیس پس از مجروحیت در هنگام افتتاحیه این سریال ، ممکن است به دومین ODI در برابر هند شک کند. Stoynis از درد پیروز شد ، و دومین توپ هفتمین تعقیب خود را در هند تحویل داد. او بلافاصله زمین را ترک کرد و گلن ماکسول کار را تمام کرد. مطابق با کریکت.com.au، پسری 31 ساله دچار “درد از ناحیه چپ شد” و از وی اسکن می شود تا میزان آسیب دیدگی مشخص شود. مصدومیت استوینیس می تواند کامرون گرین و موزس انریکز را برای مبارزه با ODI دوم در SCG روز یکشنبه آماده کند.

بوق تجاری

استیو اسمیت ، که در پیروزی 66 بار استرالیا به سن 62 سالگی رسید ، گفت که این تیم انگشتان خود را برای وضعیت Stoynis نگه داشته است.

اسمیت به نقل از کریکت گفت: “من از استوینیس نمی دانم. من او را ندیده ام ، اما انگشتانش خوب است. اما اگر او نباشد ، پس کسی باید وارد شود و کسی که در حال بولینگ است ، شاید کامرون (سبز)”. com.au.

گرین در خلال شفیلد شیلد هم با خفاش و هم با توپ خوب بود.

“او به وضوح فصل شیلدز را خیلی خوب شروع کرد و استعداد درخشانی دارد. امروز بعد از ظهر در تورها چند گل قبل از بازی دیدم ، اولین بار بود که او را در سالن بولینگ می دیدم و توپ سنگینی را به زمین می انداخت.” اسمیت گفت.

مطالب پیشنهادی  امیر بازنشسته شد، دیدگاه صادقانه مربی CSK در مورد آینده MS Dhoni

بالا رفته

“بنابراین او مانند یک استعداد چشمگیر به نظر می رسد ، و اگر فرصتی پیدا کند ، امیدوارم که بتواند آن را با دو دست بگیرد.”

Stoinis به مسابقه اردک طلایی در شماره 4 در ماموت استرالیا رفت – 374 برای 6 و بدون شک برای شماره های 0-26 خود با 6.2 فریم بازی کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله