همانطور که جاسپر بومرا هاردیک پندی را در یک کلمه توصیف می کند. تماشا کردن

Jasprit Bumrahs یک کلمه توضیحات Hardik Pandya.  تماشا کردن

گفته های جاسپر بومرا ، هاردیک پاندیا با لباسهای شیک و با جملات پشتوانه گیتار نشان داده شد.© توییتر


ایستگاه واگن هندیک هاردیک پاندیا توسط طرفداران با استفاده از چندین صفت جالب که با شخصیت یا سبک بازی او مطابقت دارد توصیف شده است. با این حال ، به ندرت هر یک از واگن های استیشن “پر زرق و برق” توصیف می شوند ، این مورد زمانی بود که از هم تیمی وی از سرخپوستان بمبئی ، جاسپر بومرا ، خواسته شد هاردیک را با یک کلمه توصیف کند. بومرا با خنده در ویدئویی که توسط قلم سرخپوستان بمبئی (میشیگان) در توییتر منتشر شد ، گفت: “پر زرق و برق. شما به او می گویید من پر زرق و برق گفتم.”

بوق تجاری

سپس به هاردیک نشان داده شد که او لباس شیکی پوشیده ، گیتاری در دست دارد ، که ارزیابی دیگ سریع را بیشتر تقویت می کند. پیش از این ، واگن استیشن در این ویدیو از سرمربی Mahela Jayavardene ، ظاهر عملیات مدیر کرکت ، ظاهر خان و مربی بولینگ Shane Bond تعارف بسیاری کرد.

در حالی که جیواردین او را به عنوان “شخصیت” توصیف كرد ، ظاهر آن را با استفاده از اصطلاح “انرژی” بیان كرد. بعدی باند بود ، که از واگن استیشن به عنوان “افسانه” به اظهارات بومرا استقبال کرد. این ویدئو با صدای Batsman Aditya Tare که هاردیك را “راك استار” صدا می كند به پایان می رسد و حتی كریكت نشان می دهد كه او گیتار می زند و همچنین آواز می خواند.

بالا رفته

بومرا و هاردیک در تور مهمان بعدی خود در استرالیا دیده می شوند. این دو بازیکن بسیار پرانرژی و مثبت عمل خواهند کرد زیرا آنها بخشی از MI بودند که قهرمان لیگ برتر هند (IPL) 2020 شدند.

تور استرالیا با یک سری سه مسابقه ODI آغاز می شود. مسابقات ODI به همان تعداد برخورد T20I را کنترل می کند. این تور با یک سری تست چهار ماتریسی پایان می یابد.

مباحث ذکر شده در این مقاله