“نزدیک به 500 مسابقه برای 2 خانه”: یک جوان استرالیایی می تواند برای هند یک چالش باشد. تماشا کردن


ضربه بیست قرن پیش یک موفقیت بزرگ در هر سطح از بازی است ، نیازی به گفتن نیست که به اولین مسابقه داخلی درجه یک استرالیا می رسد. بدون شکست 255 در برابر استرالیای جنوبی و به دنبال آن 202 در برابر استرالیای غربی در شفیلد سپر ، ویل پوکوفسکی از ویکتوریا را در آستانه دیدار طولانی مدت از هند قرار داد. به طور فزاینده ای از پوکوفسکی خواسته می شود تا به تیم آزمایش سریال مقابل “هند پایین” بپیوندد. عملکردهای جالب پوکوفسکی در شفیلد شیلد باعث شد مردم بنشینند و توجه کنند و مطمئنا بازیکنان هندی ، از جمله کاپیتان ویرات کولی ، پیش از تور اصلی ، حوادث استرالیا را تماشا می کنند.

بوق تجاری

روز دوشنبه ، قلم توییتر در کریکت استرالیا طبل اصلی بهترین عکس های پوکوفسکی را از دو ضربه او ارسال کرد.

در حالی که پوکوفسکی در شفیلد سپر مشغول تفریح ​​بود ، دیوید وارنر جو برنز کاشف و شریک فعلی استرالیا اوقات خوبی ندارد. این بازیکن 31 ساله ، که برای “کوئینزلند” بازی می کند ، برای سه دوره زمانی فقط 36 دویدن صرف کرده است.

شکل درخشان پوکوفسکی و آزمایش های سخت برنز منجر به جایگزینی اولی و شریک دیوید وارنر در برابر هند شد.

یان چپل افسانه استرالیایی در مصاحبه ای با ABC Sport پس از اینکه ضرب و شتم ویکتوریا به قرن دوم خود رسید ، گفت که “زمان آن رسیده است که به پوکوفسکی نگاه کنیم”.

چاپل روز یکشنبه به ABC Sport گفت: “اکنون چه چیزی است؟ شش یا هفت قرن درجه یک؟ این شامل دو دو قرن (قرن) است. آماده است.”

“برنز در این تابستان دویدن زیادی انجام نداده است و زمانی می رسد که با خود فکر می کنی ، … خوب ، برنز کجا می رود؟ “” او گفت.

“اگرچه او احتمالاً به جایی نمی رود و وقت آن است که به پوکوفسکی نگاه کنیم.”

بالا رفته

پوکوفسکی کاملاً درخشان بود. او پس از سوits استفاده مایکل کلارک در سال 2012 در مسابقات آزمایشی برابر آفریقای جنوبی ، اولین استرالیایی بود که موفق به کسب یک درجه دو درجه یک ثابت شد.

باید دید آیا پوکوفسکی 22 ساله جایی در تیم آزمون پیدا می کند یا خیر. تیم استرالیایی هنوز برای یک چهار جلسه دادرسی علیه هند اعلام نشده است ، اما رای دهندگان قطعاً باید تصمیم سختی بگیرند.

مباحث ذکر شده در این مقاله