نتایج بازی Chennai Super Kings vs. Kings XI پنجاب برای Match 53 T20 1 5 به روز رسانی


تیم ویژه ای از کارشناسان نتایج را به صورت زنده ، نتایج در کریکت ، پخش زنده مسابقات در Sports.NDTV.com به شما ارائه می دهند. بعد از ۰.۰ جلد ، Kings XI Punabab 0/0. همچنین به روزرسانی های نقشه زنده Chennai Super Kings vs Kings XI Punabab در دسترس است. این بستر مناسب برای دنبال کردن تیم های مورد علاقه خود در لیگ برتر هند 2020 است. در مسابقه لیگ برتر هند 2020 ، نظرات در مورد گل ها ، چنی سوپر پادشاهان مقابل پادشاهان XI پنجاب ، Chennai Super Kings در مقابل نتایج بازی Kings XI پنجاب ، Chennai Super Kings در مقابل Kings XI پنجاب. هیجان لیگ برتر هند 2020 را در Sports.NDTV.com دنبال کنید زیرا می توانید به روزرسانی های بازی در زمان واقعی را دنبال کنید و از طریق سیستم عامل ما کریکت را به ثمر برسانید.

همه ما آماده هستیم تا اقدامات پس از آن آغاز شود.

پنجاب (بازی XI) – KL Rahul (WK / C) ، Mayank Agarwal (IN PLACE ARSHDEEP SINGH) ، Mandeep Singh ، Chris Gayle ، Nicholas Pooran ، James Neesham (IN MACE OF GLENN MAXWELL) ، Deepak Hooda ، Chris Jordan ، Murugan Ashwin ، راوی بیشنوئی ، محمد شامی.

چنای (با بازی XI) – روتوراج گایکواد ، فاف دو پلسی (در مکان SHANE WATSON) ، امباتی رایودو ، MS دونی (WK / C) ، N Jagadeesan ، Sam Curran ، Ravindra Jadeja ، Shardul Thakur (در جای CHARM). دیپک چهار ، لونگی نگیدی ، عمران طاهر (در جایگاه میچل سنتر).

سرپرست پنجاب ، KL Rahul ، می گوید که آنها فقط باید به آنجا بروند و سرگرم شوند. گزارش هایی که مندیب و مایانک هستند. اضافه می کند که ماکسول و آرشدیپ به جای مایانک و نیشام هستند. راهول می گوید که نقش او در اطراف او ضرب و شتم است ، و می گوید که این ممکن است در نهایت آسیب برساند ، اما همچنین مهم است که آنها از Powerplay نهایت استفاده را ببرند. می خواهد مبلغ کل زیادی را سوار شود زیرا این عامل اصلی است که به آنها کمک می کند تا برنده شوند.

MS Donnie ، کاپیتان چنای ، می گوید این قطعاً آخرین بازی او در “زرد” نیست. اعلام می کند که پنجاب برای پیروزی در این بازی تحت فشار بیشتری است. اضافه می کند که طرف او می خواهد به زمین بیاید و بهترین عملکرد خود را بدهد. به دلیل این تغییرات ، فاف دو پلسی جایگزین واتسون می شود ، طاهر جای سانتنر و شاردول جای کارنا شارما را می گیرد.

Tos – وقت برای اتلاف وقت در ابوظبی. این یک بازی خانگی برای چنای است. MS Dhoni فرصتی برای تماس پیدا می کند. چرخش سکه به نفع چنای است. آنها خواهند بود!

گزارش – گراهام سوان می گوید زمین بسیار سخت است. انتظار دارد که کند باشد. او می گوید اگر کسی ترک های زمین را برطرف کند ، کوچک خواهد بود. او می گوید که چنای و پنجاب اساساً با ابوظبی جنگیده اند زیرا هر دو طرف مرزهای کوتاه تر را ترجیح می دهند ، این مورد در ابوظبی نیست.

بله ، آن سطر آخر را درست خواندید. مردان زردپوش که هنوز یک فصل آرام را سپری می کردند ، اکنون بهترین عملکرد خود را نشان می دهند. بالاخره شاید فشار بود؟ زودتر در هر صورت ، آنها با کسب پیروزی های پی در پی برابر بنگلور و کلکته ، خود را به عنوان یک حزب فاسد معرفی کرده اند. حالا آنها در آخرین بازی خود دوست دارند با هت تریک بردن برتری های خود را به پایان برسانند. برای به روزرسانی ها و به روز رسانی ها با ما باشید …

از نظر پنجاب ، این یک برخورد کلیدی است که باید پیروز شود ، به خصوص پس از شکست از راجستان در آخرین بازی. آنها باید با تمام اسلحه هایی که با خفاش می سوزند بیایند و یک عملکرد چشمگیر را با توپ ترتیب دهند. این از همه بیشتر ضروری است زیرا چنای با داشتن یک پیروزی متقابل ، سرانجام برای حریفان خود یک چالش است.

Super Saturday همیشه Super Sunday دنبال می شود! بله ، مسابقه دو عنوان قهرمانی در روز یکشنبه ادامه دارد – آخرین اقدام دو عنوان این فصل لیگ. در بازی اول چنای پنجاب را در اختیار می گیرد و در بازی دوم – کلکته – راجستان. این در هر دو بازی یک حذفی است: برای پنجاب در بازی اول و برای کلکته و راجستان در دومین بازی.

مباحث ذکر شده در این مقاله