نتایج بازی هندی های بمبئی در برابر Royal Challengers Bangalore برای Match 48 T20 1 5 Updates

[ad_1]


تیم ویژه ای از کارشناسان امتیازات زنده ، امتیازات کریکت ، به روزرسانی مسابقات را در Sports.NDTV.com به شما ارائه می دهند. پس از اتمام 3.0 ، سرخپوستان بمبئی ، با هدف 165 ، در 21/0 هستند. به روزرسانی های مستقیم کارت امتیازی ایندیانا بمبئی در برابر Royal Challengers Bangalore نیز موجود است. این بستر مناسبی برای پیگیری تیم های مورد علاقه خود در لیگ برتر هند 2020 است. امروز در مسابقات لیگ برتر هند 2020 ، بتمن ها و بولینگ های مورد علاقه خود را با شمشیر ، نظرات بمبئی علیه سلطان سلطان بنگلور تماشا کنید. نتایج “سرخپوستان بمبئی” در برابر “چالش های سلطنتی” بنگلور ، سرخپوستان بمبئی در برابر چالش های سلطنتی بنگلور. هیجان لیگ برتر هند 2020 را در Sports.NDTV.com دنبال کنید زیرا می توانید به روزرسانی های مسابقه زنده را دنبال کنید و از طریق سیستم عامل ما کریکت را به ثمر برسانید.

2.6 فریم (4 اجرا)
چهار نمره ضعیف ساندر است و تحت درمان قرار می گیرد.
MI مقابل RCB: مسابقه 48: ایشان کیشان 4 بر واشنگتن سانارد زد!  سرخپوستان بمبئی 21/0 (3.0 اوت).  هدف: 165؛  PPP: 8.47

2.5 فریم (1 اجرا)
به وسط پرتاب شد. د کوک از وسط راست خود را نوازش می کند و به انتهای دیگر حرکت می کند. یک شروع خوب برای سوندار. آیا می تواند خوب تمام شود؟

2.4 فریم (1 اجرا)
کیشان ، به سمت بالا پرتاب شده ، نگاه می کند تا او را به کناری هدایت کند ، اما توپ از نیمه داخلی بید ایشان به سمت پای او عبور می کند. تنها گرفته شده

2.3 فریم (0 راه اندازی)
کیشان ، بعد از شناور کردن ، آن را کنار می اندازد و بدنبال دویدن می رود ، اما دریافت نمی کند.

2.2 فریم (0 راه اندازی)
در وسط و پا Kishan ضربه سختی خورد ، اما داخل دایره یک ویکت وجود دارد ، بنابراین یک نکته دیگر.

2.1 فریم (0 راه اندازی)
آمار Sundar با تحویل چاپلوس تر در وسط. کیشان با یک خفاش مرده از او محافظت می کند.

تغییر بولینگ. ViratKohli در این فصل به جذاب ترین قابلمه خود در Powerplay می رود. واشنگتن سوندار مورد حمله قرار گرفته است.

1.6 فریم (2 حرکت)
شات خوب دیگه! دی کوک ، در حال سقوط ، آن را از طریق کاورها سوراخ می کند و یک زن و شوهر را مجبور می کند تا پایان کار را تمام کنند. شروع عزیز برای Steyn. 10 از اولین او.

1.5 فریم (1 اجرا)
یک توپ کوتاه در اطراف بدن در ارتفاع قفسه سینه. کیشان ناخوشایند او را به آن سوی میدان برای تنهایی ها می کشد.

1.4 فریم (6 اجرا)
ششم! تعقیب اول و چه اعتصاب شگفت انگیزی! نوع بسیار زیادی از آدام گیلچریست آیهان کیشان. کامل در وسط ، کیشان تاب را به 80 متر ارتفاع می رساند.
MI در مقابل RCB: مسابقه 48: این شش است!  ایشان کیشان دیل استین را شکست داد.  سرخپوستان بمبئی 12/0 (1.4 اوت).  هدف: 165؛  PPP: 8.35

1.3 فریم (0 راه اندازی)
اوه استین در وسط به عرشه محکم برخورد می کند و توپ برمی گردد. این یک برش است ، بنابراین به آرامی نیز پیش می رود. جیب از وسط آن را محافظت می کند.

1.2 فریم (1 اجرا)
توپ خوب و دویدن خوب! یک توپ بلند به دور ، د کوک آن را برای یک امتیاز هل می دهد و سریع می دود.

1.1 فریم (0 راه اندازی)
استین با یک توپ پرتر شروع می کند. دی کوک او را به پوشاندن فشار می دهد

چه کسی از انتهای دیگر با یک توپ جدید شریک موریس خواهد شد؟ آیا چرخش خواهد بود یا سرعت؟ این یک کهنه سرباز ، دیل استین خواهد بود.

0.6 بیشتر (0 راه اندازی)
بهتر از موریس. توپ با طول خوب عقب می رود ، ایشان کیشان با یک خفاش مستقیم از آن دفاع می کند. 5 از اولین.

0.5 بیش از (4 اجرا)
چهار خرد! چه راهی برای گم شدن! موریس مقصر ارائه عرض از خارج است ، چشمان ایشان کیشان با نگاه کردن به آن روشن می شود و او را از طریق پوشش های مرز کوبیده است.
MI مقابل RCB: مسابقه 48: ایشان کیشان 4 ضربه به کریس موریس زد!  سرخپوستان بمبئی 5/0 (0.5 اوت).  هدف: 165؛  PPP: 8.35

0.4 بیش (0 راه اندازی)
یکی دیگر روی لنت ها. کیشان به نظر می رسد یک کلیک است ، اما او از دست می دهد و توپ پس از بوسه بر روی بالش به دروازه بان برگشت.

0.3 بیش از (1 مایل)
کوئینتون دو کوک از این موضوع آگاهی ندارد! در مکان های این بار د کوک این بار کلیک می کند و تک آهنگ را برای شروع تعقیب در بمبئی می گیرد!

0.2 بیش از (0 راه اندازی)
روی بالش ها به نظر می رسد د کاک کلیک می کند ، اما از دست می دهد و ضربه بزرگی به ران وارد می کند. فریادی از جایی شنیده می شود اما فقط خوش بینی است. این توپ همانطور که بعداً توسط Ball Tracker تایید شد ، در خارج از پا قرار گرفت.

ما در تعقیب برگشتیم. بازیکنان بنگلور در میانه میدان هستند. ایشان کیشان و کوینتون دی کوک بازه هایی برای بمبئی باز می کنند. کریس موریس دادگاه را در بنگلور آغاز می کند.

0.1 بیشتر (0 پرتاب)
موریس با یک توپ از طول خوب شروع می کند که کمی به پنجه جنوبی برمی گردد. دی کوک آن را به سمت نقطه مهم سوق داده و به دنبال چشم انداز است ، اما خیلی زود راه می افتد.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]