موفقیت در سوپرلیگ هند الهام بخش ورزش های دیگر است ، ترس از COVID را از بین می برد: Sourav Ganguly


شروع فصل فوتبال در هند با زمینه های بیماری همه گیر COVID-19 رئیس سورکت گنگولی رئیس کریکت کشور را هیجان زده می کند ، که معتقد است ISL روان به طور قابل توجهی منجر به اخراج “ترس” از برگزاری رویدادهای مهم در سراسر کشور خواهد شد. روز پنجشنبه ، گانگولا ، صاحب باشگاه فوتبال ATK Mohun Bagan ، امیدوار بود موفقیت سوپرلیگ هند (ISL) در حباب های زیستی در گوا الهام بخش ورزش های دیگر باشد. اخیراً ، رئیس جمهور BCCI بر انجام موفقیت آمیز IPL در حباب بیولوژیکی در امارات متحده عربی نظارت کرده است.

بوق تجاری

گنگولی در یک جلسه زنده اینستاگرام گفت: “این یک فرصت بزرگ برای تبدیل شدن به اولین ورزش زنده در هند (پس از محاصره) است. این شروع یک چیز بسیار خوب است زیرا زندگی باید به حالت عادی برگردد. ما باید به زندگی خود برگردیم و این ترس را ادامه دهیم.” پردازش رسمی ISL.

“بیش از مردم رنج برده اند ، این یک ترس است که مردم را تحت تأثیر قرار می دهد. من نمی خواهم به آنجا بروم ، نمی خواهم در میان مردم دخالت کنم. این خطرناک است ، خطرناک است …

کاپیتان سابق تیم کریکت هند افزود: “من فکر می کنم یک فصل بسیار خوب ISL همه تار عنکبوت ها و تردیدها را در همه پاک خواهد کرد.”

گانگولی ، که قبلاً اعلام کرده بود که BCCI قصد دارد فصل داخلی را از اول ژانویه آغاز کند ، گفت موفقیت ISL بسیاری از ورزشهای “قبلی” را الهام می بخشد.

“این باعث الهام بخشیدن به بسیاری از ورزشهای دیگر می شود و من در مورد آن صحبت می کنم ، از جمله کریکت ، زیرا فصل داخلی ما در آستانه شروع است. ما می خواهیم از سال جدید شروع کنیم.

وی گفت: “در حقیقت ما تیم های بسیار بیشتری داریم – 38 تیم در این فصل ، اما این احساس امنیت را به ما القا می كند ، شما می دانید كه ISL بدون وقفه انجام می شود و من اطمینان دارم كه این اتفاق می افتد زیرا حباب ایجاد شده است.” او

گانگولی گفت: “بسیاری از ورزش ها هنوز مقدماتی هستند. بسیاری از آنها نمی دانند که چگونه بر آنها تأثیر می گذارد زیرا تعداد در برخی از ایالت ها هنوز بسیار زیاد است.”

بسیاری ، از جمله سونیل چتری ، کاپیتان فوتبال هند ، اعتراف کرده اند که ماندن در “حباب” برای مدت طولانی کار آسانی نیست ، اما گنگولی گفت بازیکنان به محض خیس شدن از فشار مسابقات خوب خواهند شد.

“دیدن IPL بسیار بسیار نزدیک ، بهترین چیز این است که آنها بازی را که دوست دارند بهتر شروع کنند. نشستن در خانه منطقی نیست. احمق بودن و شکستن حباب زیستی منطقی نیست زیرا این امر کل مسابقات را به خطر می اندازد.” او گفت.

گانگولی گفت بسیاری از بازیکنان در IPL گفته اند که نمی دانند حباب زیستی چقدر سخت است زیرا آنها هنوز درگیر بازی هستند.

وی گفت: “تأكید بر برد و باخت ، وجود چالشی برای خوب انجام دادن و بازیکنان نیز با همان چالش روبرو خواهند شد و خواهید دید كه این زمان به زودی سپری خواهد شد.”

“بهترین چیز برای آنها این است که آنها ورزشی را دوست دارند که بیشتر دوست دارند و نمی تواند جایگزین آن شود.”

با این حال ، گانگولا امیدوار بود که پس از آزمایش موفقیت آمیز واکسن های COVID-19 در سراسر جهان ، اوضاع به زودی بهبود یابد.

“من مطمئن هستم که واکسن در گوشه گوشه است. ما به زودی واکسن را دریافت خواهیم کرد. و بهترین راه برای دور نگه داشتن این همه گیری این است که از خودتان دور بمانید ، از ذهن خود دور شوید ، شما را افسرده ، بی حوصله ، بی حوصله نکنید.” به ورزش بپردازید و این فرصتی برای ورزش است “، گانگولی گفت.

بحث هفتمین دوره مسابقات این بود که وزنه برداران هند Mohun Bagan و شرق بنگال را اضافه کنیم تا به ترتیب پس از تصاحب ATK و Shree Cement Limited در آواتارهای جدید دیده شوند.

گنگولی گفت: “آنها سابقه هواداری دارند. این فقط به افزایش ISL کمک می کند. این تنها راه بهبود فوتبال است.”

گانگولا از زمان تأسیس در سال 2014 در ISL ، گفته است که برای 10 سال لیگ با محبوبیت کریکت مطابقت دارد.

گنگولی گفت: “ما شروع به ترویج فوتبال در كشوری كرده ایم كه دیوانه كریكت است. طی پنج سال گذشته شاهد محبوبیت بوده ایم. و در پنج سال آینده ISL را به سطح دیگری خواهیم برد.”

وی در پاسخ به این سال که آیا محبوبیت فوتبال می تواند حتی نیمی از آنچه که کریکت از آن لذت می برد را برآورده کند ، گفت: “10 سال به آن فرصت دهید و من به شما می گویم که از این حد فراتر می روند. ISL بهترین چیزی است که برای فوتبال هند اتفاق افتاده است.” .

گنگولی همچنین به خاطر آورد که چقدر فوتبالیست خوبی بود قبل از اینکه به کریکت روی بیاورد.

بالا رفته

“من صادقانه می گویم که من واقعاً می توانستم خوب بازی کنم. من یک ایده اساسی در مورد نحوه توزیع در دو بال ، نحوه پاس دادن از یک مدافع یا نحوه کنترل بازی داشتم. من مبتدی نبودم و همه را دوست داشتم سخت بود. گانگولی گفت ، تنها قسمت دشوار مصدومیت بود. وی افزود که او به عنوان مهاجم کار خود را شروع کرد و بعداً در مسابقات مدرسه مسیحی “اینتر” به عنوان هافبک بازی کرد.

ATK Mohun Bagan روز جمعه مسابقات را مقابل “کرالا بلاستر” آغاز می کند و در مسابقه بعدی در تاریخ 27 نوامبر آنها در اولین دربی این فصل که انتظار می رود با رقبا “SC East Bengal East” دیدار می کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله