“من دوچرخه ام را فروختم…”: پوستر تکان دهنده طرفدار MS Dhoni در جریان بازی RCB’s IPL 2023 در فضای مجازی منتشر شد

MS Dhoni در سراسر هند بسیار محبوب است و کاپیتان سابق تیم کریکت هند هر بار که در زمین قدم می گذارد با غرش های بلند استقبال می شود. روز دوشنبه زمانی که چنای سوپر کینگز در ورزشگاه ام چیناسوامی در بنگلور به مصاف رویال چلنجرز بنگلور رفت و این کهنه کار در طول بازی مورد تشویق قرار گرفت، تفاوتی نداشت. با این حال، یکی از طرفداران بود که توجه اینترنت را به خود جلب کرد و پوستر او در شبکه های اجتماعی منتشر شد. یکی از طرفداران با بنری آمد که روی آن نوشته شده بود: «دوچرخه ام را فقط برای دیدن Thala Dhoni از گوا فروختم».

چنای سوپر کینگز در کمترین زمان برای ثبت پیروزی 8 ران مقابل رویال چلنجرز بنگلور در یک مسابقه لیگ برتر هند که منجر به 444 دوش در روز دوشنبه شد، جمع شدند.

دوون کانوی 83 گل از 45 تحویل به ثمر رساند و شیوام دوبی برای توپ 27-52 منفجر شد، زیرا CSK پس از اینکه از او خواسته شد ابتدا ضربه بزند، امتیاز چشمگیر 226 را برای شش ارسال کرد. در پاسخ، RCB با 218 برای هشت به پایان رسید.

فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB (62 توپ از 33 توپ) و گلن ماکسول (76 بر 36) CSK را ترساندند تا زمانی که در نقطه چین قرار گرفتند، 126 دوش را برای ویکت سوم به اشتراک گذاشتند تا امیدها به یک پیروزی مشهور دوباره زنده شود.

RCB با از دست دادن Virat Kohli، که بعد از اینینگ های آکاش سینگ بازی می کرد، شروع وحشتناکی داشت. اگر ماهیش تکشانا در اواسط بازی یک اسکی باز را از ماهیپال لومرور رها نمی کرد، آکاش می توانست دستاوردهای بیشتری داشته باشد.

با این حال، Lomror کوتاه مدت بود و پس از دستگیر شدن توسط Ruturaj Gaikwad در نقطه پوشش، ترک کرد. منظور مکسول وقتی بود که آکاش را دو شش تا در اوور بعدی شکست داد، حتی زمانی که دو پلسیس دو تا چهار و شش دسپوند را زد.

دو پلسیس بسته سکته مغزی خود را نشان داد و آکاش در اور بعدی بار خشم خود را تحمل کرد و دو مرز و یک شش را واگذار کرد.

دو پلسیس و ماکسول در بهترین حالت خود بودند و از هیچ بازیکن CSK دریغ نکردند و به میل خود چهار و شش ها را پیدا کردند.

در حالی که دو پلسیس پنجاه توپ خود را تنها با 23 توپ مطرح کرد، نیم قرن ماکسول با 24 توپ رسید. پس از آن استرالیایی به عدد 6 بزرگ رسید زیرا RCB به 121 برای دو در 10 اوور رسید.

تکشانا آخرین خنده را داشت که مکسول را که یک اسکی باز برای مرد مهم بازی می کرد و MS Dhoni بقیه کارها را انجام داد تا شراکت خطرناک را از بین ببرد. برای بدتر شدن اوضاع برای RCB، دو پلسیس در اوور بعدی جدا شد و دنی یک اسکی باز دیگر را به Meen Ali واگذار کرد.

دینش کارتیک کهنه کار، با نیاز به 58 بازی از پنج اور آخر، به شکار RCB با مرزهای جسورانه ادامه داد و همچنین در اوور هفدهم از روتوراج گایکواد دشپانده جان گرفت. اما Karthik سپس توسط توشار دشپنده اخراج شد (3/45) تا به امیدهای RCB پایان دهد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله