مدیر عامل شرکت Chennai Super Kings اطمینان دارد که MS Dhoni به اجرای حق رای دادن در سال 2021 ادامه خواهد داد

[ad_1]


کارکنان Cheney Super Kings ، که سرپرست MS Dhoni هستند ، در لیگ برتر هند (IPL) 2020 بسیار کمتر از انتظارات هستند ، در نتیجه ، برای اولین بار در تاریخ ، نتوانستند جواز حضور در پلی آف IPL را کسب کنند. تیم دونی ، که در آخرین دوره به فینال رسید ، به اولین تیمی تبدیل شد که از لیگ غنی امسال در امارات کنار می رود. این تیم که زمانی در مورد اهمیت بازیکنان باتجربه در ترکیب فکر می کرد ، از نظر ظاهری بهترین نبود ، که سوالاتی را درباره تعداد تغییراتی که در نسخه بعدی ایجاد خواهد شد ، ایجاد کرد.

بوق تجاری

در میان همه عدم اطمینان ، مدیرعامل Chennai Super Kings ، کاسی ویسواناتان اطمینان دارد که MS Dhoni ، که از زمان افتتاحیه بخشی از حق رای دادن است ، سال آینده نیز به رهبری خود ادامه خواهد داد. ویسواناتان در مصاحبه ای با تایمز هند ، اظهار داشت که یک سال بد به این معنی نیست که آنها باید تغییرات نگران کننده ای در ترکیب ایجاد کنند. وی خاطرنشان کرد که آنها چندین سال یکی از ثابت ترین احزاب از جمله کسب سه عنوان بوده اند.

“بله ، قطعاً. من بسیار مطمئن هستم که دونی در سال 202 CSC را هدایت می کند. او سه عنوان IPL برای ما به دست آورد. این اولین سالی است که ما به پلی آف صعود نمی کنیم. هیچ تیم دیگری این کار را نکرده است. سال به این معنی نیست که ما باید همه چیز را تغییر دهیم ، “ویسواناتان به تایمز هند گفت.

با این حال ، او انتظار داشت که طرف دوم موفق IPL به طور کامل بازی نکند. مدیر عامل CSK با تجزیه و تحلیل دلیل تلاش آنها گفت که آنها چند بازی نزدیک را از دست داده اند که به هر حال می توانستند بروند.

وی همچنین اذعان داشت که در دسترس نبودن بازیکنان بزرگسال مانند سوره رینا و هارباجان سینگ و همچنین چند مورد مثبت Covid حتی قبل از مسابقات ریتم تیم را مختل می کند.

بالا رفته

ویسواناتان افزود: “در این فصل ما در حد توانایی خود بازی نکردیم. بازی هایی را که باید می بردیم از دست می دادیم. این ما را از این کار دور کرد. یافته های سورش رینا و هارباجان سینگ همراه با پرونده کوید در اردوگاه به معنای توازن امور بود.”

CSK با تنها چهار برد از 12 بازی ، در پایین جدول امتیازات IPL 2020 قرار دارد. هیچ چیز برای از دست دادن ، CSK می تواند مهمانی را برای سواران Kolkata Knight Riders و Kings XI Punabab ، که هنوز در تلاش برای به پایان رساندن چهار تیم برتر هستند ، خراب کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]