لیگ بزرگ باش بانوان: سیدنی سیکسرز به دلیل خطای اداری جریمه شد

لیگ بزرگ باشا زنان: سیدنی سیکسرز به دلیل خطای اداری جریمه شد

سیدنی سیکرز در حضور افسر ارشد رفتار کریکت استرالیا ، آلن سالیوان ظاهر شد.© توییتر


روز یکشنبه ، سیدنی سیکرز پس از گزارش یک اشتباه اداری در طول مسابقه روز شنبه WBBL مقابل ملبورن رینگادز ، در مقابل آلن سالیوان ، کمیسر ارشد Cricket Australia ظاهر شد. پس از بررسی مواد هر دو طرف ، سالیوان تصمیم گرفت که 25000 استرالیا را تحریم کند که 15000 استرالیای آن به مدت 12 ماه تعلیق شد. “کریکت استرالیا تأکید قابل توجهی بر صداقت همه مسابقات دارد ، از جمله رعایت قوانین و قوانین اتحاد بازیکنان. این تخلف توسط سیدنی سیکسرز ، اگرچه جدی بود ، به دلیل اقدامات باشگاه در طول بازی شب گذشته ، تأثیر کمتری داشت. بنابراین ما از یافته های آلن سالیوان ، از جمله تعلیق پرداخت 15000 دلار از جریمه 25000 دلاری تحمیل شده ، حمایت می کنیم. “” شان کارول ، رئیس امنیت و امنیت در کالیفرنیا گفت.

بوق تجاری

مشکل مربوط به هایلی سیلور-هولمز بود که از مصدومیت برمی گشت و اینکه مدارک وی قبل از مسابقه ثبت نشده بود ، باعث عدم صلاحیت وی برای انتخاب در مسابقه شد.

سیدنی سیکسرز که متوجه این اشتباه شد ، نمایندگان WBBL را مطلع و سیلور هولمز را از مسابقه حذف کردند. سیلور هولمز برای افراد لشکر کشی نکرد و به میدان نرفت.

بالا رفته

پس از شنیدن موضوع ، سالیوان به جدی بودن تخلف اعتراف کرد ، اما او همچنین به این واقعیت اشاره کرد که سیکسرها خود را گزارش دادند و پس از فهمیدن اشتباه ، به سرعت اقدام به حذف سیلور هولمز از مسابقه کردند.

با توجه به ماهیت تخلف و این واقعیت که سیکسرها در مسابقه باختند و بر سرعت خالص آنها تأثیر منفی گذاشتند ، حداکثر جریمه 50،000 استرالیا و / یا مجازات های اضافی مناسب تشخیص داده نشدند.

مباحث ذکر شده در این مقاله