لیگ بزرگ باش بانوان: سیدنی سیکسرز به دلیل خطای اداری جریمه شد

لیگ بزرگ باشا زنان: سیدنی سیکسرز به دلیل خطای اداری جریمه شد

سیدنی سیکرز در حضور افسر ارشد رفتار کریکت استرالیا ، آلن سالیوان ظاهر شد.© توییتر


روز یکشنبه ، سیدنی سیکرز پس از گزارش یک اشتباه اداری در طول مسابقه روز شنبه WBBL مقابل ملبورن رینگادز ، در مقابل آلن سالیوان ، کمیسر ارشد Cricket Australia ظاهر شد. پس از بررسی مواد هر دو طرف ، سالیوان تصمیم گرفت که 25000 استرالیا را تحریم کند که 15000 استرالیای آن به مدت 12 ماه تعلیق شد. “کریکت استرالیا تأکید قابل توجهی بر صداقت همه مسابقات دارد ، از جمله رعایت قوانین و قوانین اتحاد بازیکنان. این تخلف توسط سیدنی سیکسرز ، اگرچه جدی بود ، به دلیل اقدامات باشگاه در طول بازی شب گذشته ، تأثیر کمتری داشت. بنابراین ما از یافته های آلن سالیوان ، از جمله تعلیق پرداخت 15000 دلار از جریمه 25000 دلاری تحمیل شده ، حمایت می کنیم. “” شان کارول ، رئیس امنیت و امنیت در کالیفرنیا گفت.

بوق تجاری

مشکل مربوط به هایلی سیلور-هولمز بود که از مصدومیت برمی گشت و اینکه مدارک وی قبل از مسابقه ثبت نشده بود ، باعث عدم صلاحیت وی برای انتخاب در مسابقه شد.

سیدنی سیکسرز که متوجه این اشتباه شد ، نمایندگان WBBL را مطلع و سیلور هولمز را از مسابقه حذف کردند. سیلور هولمز برای افراد لشکر کشی نکرد و به میدان نرفت.

بالا رفته

پس از شنیدن موضوع ، سالیوان به جدی بودن تخلف اعتراف کرد ، اما او همچنین به این واقعیت اشاره کرد که سیکسرها خود را گزارش دادند و پس از فهمیدن اشتباه ، به سرعت اقدام به حذف سیلور هولمز از مسابقه کردند.

مطالب پیشنهادی  CSK Pacer Deepak Chahar تلاش می کند ستاره GT ویجی شانکار را در سمت غیر ضربه ای از بین ببرد، MS Doni واکنش نشان می دهد.

با توجه به ماهیت تخلف و این واقعیت که سیکسرها در مسابقه باختند و بر سرعت خالص آنها تأثیر منفی گذاشتند ، حداکثر جریمه 50،000 استرالیا و / یا مجازات های اضافی مناسب تشخیص داده نشدند.

مباحث ذکر شده در این مقاله