لیگ برتر هند: “Krunal Pandia” مقایسه “نگاه جدید” Jaspri Bumra به افسانه فوتبال

IPL 2020: Krunal Pandya مقایسه Jasprit Bumrahs New Look به Football Legend

جاسپر بومرا خوشبختی خود را به دنبال نگاه جدید ، علامت “انگشت شست” و لبخند گشاد نشان داد.© اینستاگرام


هندو بمبئی (میشیگان) ، بازیکن سریع بسکتبال ، جاسپر بومرا ، نوع جدیدی را قبل از مرحله سقوط به لیگ برتر هند (IPL) 2020 انتخاب کرده است. در ابتدا ، جوان 26 ساله ریشی با ظاهری ناراضی دید. در این مرحله ، بومرا قبل از اینکه ظاهر جدید خود را به نمایش بگذارد ، جایی که در سبیل و سبیل بز دیده می شود ، دوربین را با دست خود پوشاند. Pacer خوشبختی خود را با علامت “انگشت شست” و لبخندی گشاد نشان داد. کرونال پاندا ظاهر جدید بومرا را با زلاتان ابراهیموویچ فوق ستاره سوئدی مقایسه کرد که بسیار مورد توجه است. “اوه طلا با نگاه جدیدش به ناک اوت @ jaspritb1 ،”

بوق تجاری

بومرا از قول کتاب ابراهیموویچ برای نوشتن تصویری که در اینستاگرام ابراز شده استفاده کرده است.

“من همیشه می خواهم بهتر شوم. اگر هرگز خوشحال نباشم – این یک مشکل است ، پس من این مشکل را دارم.” او در این عنوان با لبخند شیر نوشت: “زلاتان ابراهیموویچ”.

ابراهیموویچ در حال حاضر در 39 سالگی برای سری آ بازی می کند. مهاجم به طور مکرر به اثبات آن سن ادامه داد. آخرین مورد شوت عالی او روی دوچرخه در نتیجه پیروزی میلان مقابل “اودینزه” در لیگ ایتالیا با نتیجه 2 بر 1 بود

بالا رفته

با توجه به ویکت در فواصل منظم ، خود بومرا در IPL 2020 چشمگیر بود. این بازیکن 26 ساله در حال حاضر با 23 ویکت در 13 بازی دومین تیم بزرگ ویکت است. اخراج کارگران در سطح اعتصاب 13.56 و اقتصاد 6.96 ثبت شد.

بومرها این فرصت را دارند که از قایق تندروی آفریقای جنوبی کاگیسو رابادو که روز پنجشنبه در لیست دروازه بانان قرار دارد ، پیشی بگیرند. MI در مسابقات مقدماتی 1 دوره دائمی در پایتخت های دهلی (منطقه کلمبیا) شرکت می کند و عملکرد عالی احتمال ریتم هند را از عدد 25 Rabada بالاتر می برد.

مباحث ذکر شده در این مقاله