لیگ برتر هند 2020: کایران پولارد در مورد ارتباط با هاردیک و کرونال و “پاندیای دقیق” صحبت می کند. تماشا کردن

IPL 2020: کایران پولارد در مورد ارتباط با هاردیک و کرونال و اینکه چه کسی است صحبت می کند

IPL 2020: کایران پولارد در مورد رابطه خود با برادران پاندیا – هاردیک و کرونال صحبت کرد.© BCCI / IPL


كیرون پولارد و برادران پاندا – هاردیك و كرونال – به اندازه سارقان سرخپوستان بمبئی چاق هستند. آنها وارد صحنه می شوند تا در ترکیب یکی پس از دیگری بجنگند و از نزدیک به زمین بسته شده اند – پولارد می گوید: “هاردی پاندیا وجود دارد و سپس پاندایا باهوش تر.” بمبئی ویدئویی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که نشان می دهد چگونه پولارد و برادران پاندیا با زمین و خارج از زمین ارتباط برقرار می کنند و چگونه انرژی مسری هاردیک از زمین به شدت بر روی زمین تبدیل می شود.

بوق تجاری

“برای ما ، رابطه ما در خارج از زمین از زمین کریکت فراتر است. ما احساسات مشابهی داریم. ما وقتی می خواهیم کمک کنیم و فقط از لحظه لذت ببریم و از هر فرصتی سپاسگزار و سپاسگزار باشیم ، نوعی آدم هستیم. که در اختیار ما قرار می گیرد. ”

در خارج از زمین ، ارتباطات دوستانه به شکل خارج از خانه تبدیل شده است ، زیرا هاردیک در این فصل نیز به یکی از مهمترین بازیکنان سبک وزن بمبئی در وزن متوسط ​​میانی تبدیل شده است. او از 13 بازی 278 اجرا را با سطح اعتصاب 182.89 از پنجاه بازی به ثمر رساند.

در این فصل ، پولارد در هاردیاک به میدان رفت ، اگرچه او دو بازی دیگر انجام داد و از 15 مسابقه 259 دوش را با سرعت 190.44 از یک پنجاه گل به ثمر رساند.

بالا رفته

او همچنین با سرعت متوسط ​​چهار ویکت راست دست گرفت و چندین شلیک مهم را به مرگ از دست داد.

کرونال مانند دو فشار دیگر فشار نیاورد ، اما در بعضی مواقع همچنان موثر بود. او از 15 بازی 108 دوید و شش ویکت گرفت و انگشت دست چپ خود را پیچاند.

مباحث ذکر شده در این مقاله