لیگ برتر هند 2020: لالیگا وقتی جام هندی های بمبئی را به دست آورد ، روهیت شارما را تبریک می گوید


لیگ فوتبال اسپانیا لالیگا پس از هدایت سرخپوستان بمبئی به عنوان قهرمان هند (IPL) 2020 ، از طریق رسانه های اجتماعی به سفیر مارک خود روهیت شارما تبریک گفت. روز سه شنبه ، سرخپوستان بمبئی ده پایتخت را با پنج دروازه شکست دادند تا پنجمین جام خود را بدست آورند. . روهیت شارما کاپیتان آنها در تمام پیروزی های عنوان بود. لالیگا در حساب رسمی خود نوشت: “#LaLiga به سفیر برند @ ImRo45 به خاطر کسب 6 عنوان قهرمانی هند به عنوان کاپیتان تبریک می گوید.” “تبریک بزرگ به همه طرفداران @ IPL!” او اضافه کرد.

بوق تجاری

روهیت شارما در دسامبر 2019 به عنوان سفیر برند لالیگا منصوب شد.

علاوه بر پنج جام کسب شده توسط سرخپوستان بمبئی ، روهیت شارما نیز در سال 2009 عنوان بازی را به عنوان بازیکن Deccan Chargers بدست آورد.

پس از ورود به میدان پایتخت های دهلی ، بمبئی در فینال IPL 2020 در دبی حریفان خود را به 7/156 محدود کرد.

روهیت شارما سپس 51 گل را با 68 گل به ثمر رساند و بمبئی با هشت گل مغلوب پیروزی شد.

روهیت سپس گفت: “من از روال کار در تمام فصل بسیار خوشحالم. در آغاز گفتیم که به یک عادت برنده نیاز داریم. ما نمی توانستیم چیزی بیشتر بخواهیم ، فقط برای پول از توپ 1 ، و هرگز به عقب نگاه نکردیم.” همخوانی داشتن.

روهیت گفت: “من فکر می کنم اعتبار زیادی به افرادی که در پشت صحنه کار می کنند تعلق می گیرد – آنها اغلب مورد توجه قرار نمی گیرند. کار ما خیلی قبل از شروع IPL شروع شد و ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که خلا in های موجود در فصول قبلی را پر کرده ایم.” با قدردانی از تلاشهای کارکنان سرخپوستان بمبئی.

بالا رفته

از پنج عنوان هشت سال گذشته ، سرخپوستان بمبئی موفق ترین تیم IPL هستند. پادشاهان چنی با سه عنوان از آنها عقب هستند ، در حالی که سوارکاران شوالیه کلکته دو عنوان کسب کردند.

سرخپوستان بمبئی که در سال 2019 نیز جام محبوب را کسب کردند ، تنها دومین تیم دفاع از عنوان خود شدند.

مباحث ذکر شده در این مقاله