لیگ برتر هند 2020: روهیت شارما از بازیکنان “Broad Shine” به عنوان دلیل موفقیت هند بمبئی استقبال می کند


روهیت شارما ، سرمربی هند بمبئی (میشیگان) گفت که دلیل موفقیت تیمش در این فصل در لیگ برتر هند (IPL) کار سخت بازیکنان و درخشش بسیار خوبی است که در طول مسابقات از خود نشان داده اند. در فینال این مسابقات ، که در 10 نوامبر برگزار می شود ، بمبئی با تیم “دهلی پایتخت” (DC) دیدار خواهد کرد ، زیرا آنها می خواهند پنجمین عنوان IPL خود را بدست آورند.

بوق تجاری

روز دوشنبه در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی ، از روحیت سال شد که اگر کاپیتان تیم حریف در مقابل سرخپوستان بمبئی بود ، چگونه می رفت.

روهیت گفت: “اول ، هرگز این اتفاق نخواهد افتاد. من هرگز قرار نیست به اردوی مخالفان بروم و تیم دیگری را مقابل سرخپوستان بمبئی کاپیتان کنم. اما با نگاهی به ترکیب ، قدرت و تعادل این تیم نمی توانم چیزی بگویم.” .

“و این موشک نیست ، ما بسیار سخت روی این توازن کار کرده ایم. اعتبار زیادی را تیمی از هندی های بمبئی (و) آن را اداره می کنند. آنها با همه این بچه ها عالی کار کردند ، اطمینان حاصل کردند که آن را دریافت کرده اند. راحت باشید و از این حمایت برخوردار شوید.

“در غیر این صورت غیرممکن است ، شما نمی توانید چنین ترکیبی ایجاد کنید. ما هر روز شاهد تغییر این بازی هستیم و هر بازیکن باید هم با این کار و هم با روند بازی تغییر کند.

“من فکر می کنم بازیکنان خیلی خوب با این شرایط سازگار شده اند ، بنابراین ما در موقعیتی قرار داریم که شرایط بسیار بهتری نسبت به تیم های دیگر داشته ایم. خوب بود که ببینیم در مسابقات چگونه بازی کردیم. این تابش درخشان از هر شخصی بود که مراحل مختلف ، “او اضافه کرد.

این فصل IPL MI سه بار دی سی بازی کرده و در تمام مسابقات برنده شده است. روهیت علی رغم تصدیق اینکه تیمش از نظر روانی دارای مزیت است ، تأکید کرد که “هر بازی یک بازی جدید است.”

بالا رفته

“یک مزیت روانشناختی وجود خواهد داشت. بله. اما ما IPL را دیده ایم: هر روز یک روز جدید است و هر بازی یک بازی جدید است. بنابراین شما نمی توانید خیلی درباره آنچه در گذشته اتفاق افتاده فکر کنید. البته ، شما می توانید استفاده کنید اعتماد به نفس در گذشته وجود دارد ، اما ما نمی توانیم در آنجا متوقف شویم. “

فینال IPL روز سه شنبه در ورزشگاه بین المللی دبی برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله