لیگ برتر هند 2020 ، مقدماتی 1 ، سرخپوستان بمبئی و پایتخت های دهلی: ایشان کیشان ، جاسپر بومرا استارز به عنوان فینال طوفان بمبئی


همه چیز با چهار شروع شد و با شش پایان – سرویس های هندی های بمبئی در بازی مقدماتی 1 لیگ برتر هند 2020 برابر پایتخت های دهلی محدود شد و این داستان وجود نیم قرن آنها از سوریاكومار یدوف بود (51 از 38) . ) و ایشان کیشان (55 از 30 نیست) و 14 توپ نابود شده 37 که توسط هاردیک پاندیا دریافت نشده بود ، آنها را به 200 افزایش داد. دهلی در پاسخ لکنت زبان ، از یک هیولا 0 به 3 به 20 به 4 رسید و در نهایت 143 در 8 ، از دست دادن 57 دوش. با این پیروزی بمبئی در 10 نوامبر در فینال IPL 2020 جای گرفت.

بوق تجاری

زمان آغاز بمبئی از مرز آغاز شد – سوار بر زمین توسط کوینتون دو کوک مستقیماً به زمین منتهی می شود – و با فاصله 6 بر یک از راه دور کیشان به پایان می رسد و در بین دو گل خیلی بیشتر از قاگیس ربادا (42/0 با 4 شوت) ، هنری نورته (50/1) و دانیل سامس (0/44) در درگیری قاطع لرزید.

با این وجود R. Ashwin ، گلهای اصلی را از Rohit Sharma و Kieron Pollard ، که به دنبال اردک ها رفته بودند ، و de Coco دریافت کردند (41 از 25). او یکی از نکات مثبت برای دهلی بود ، رقم 3/29 از چهار فریم او ، که در غیر این صورت نتیجه ناامید کننده ای بود.

دی کوک پس از از دست دادن شریک افتتاحیه خود روهیت در مسابقه دوم ، در دیگهای بخار دهلی سرمایه گذاری کرد.

در قسمت اول مسابقه ، او به سه محدودیت رسید – دو عدد از آنها درست روی زمین بود – سامس برای تعیین لحظه نوبت ها اعتماد کرد.

قبل از این مسابقه ، رابادا ، رابادا ، که به خارج از کشور کشیده شده بود ، وقتی بمبئی Powerplay را با 63 بر 1 به پایان رساند ، حتی به بالاترین دروازه بان مسابقات احترامی نشان نمی داد.

هنگامی که دهلی موفق شد کار را نیمه تمام کند و بمبئی را با اختلاف 93 بر 2 حفظ کند ، اشوین درست بعد از پاورپلی ضربه زد و ده کوکو را برای سورایاس آیر کاپیتان دهلی باز کرد.

سوریاکومار به انتهای دیگر رفت و پنجاه گل خود را از 36 گل به ثمر رساند. با این حال ، او به زودی در یک فوت مربع عمیق در شمال شرقی از قدرت برکنار شد ، حتی اگر دهلی در 12th آنها را به 100 برساند.

اردک پولارد – که مدت زیادی در نزدیکی اشوین گرفتار شده بود – به دهلی امید داد که بمبئی را در صف خود نگه دارد ، اما هاردیک در انفجار منفجر شد و در نوزدهم ، شش بار متوالی به رابد برخورد کرد و در آخر نیز دو نورت دیگر.

در بمبئی ، سه پوشش آخر 55 دوش جمع شده است تا 200 توپ آخر را لمس کند.

دهلی فاجعه بار آغاز کرد زیرا سه اردک برتر آنها در سه قاب اول تعقیب و گریز در کلبه به پایان رسید.

ترنت بولت باعث شد Prithvi Shaw (0) در نیمه اول عقب بیفتد و در همان نیمه آژینکیا رهانه (0) lbw را بدست آورد.

بومرا یک کارمند شیک Davan (0) را ترک کرد تا دهلی را ترک کند ، قبل از اینکه در چهارم بازگردد تا 0 (3) برگردد تا 0 (3) را بگیرد تا آیر (12) را تحت پوشش بگیرد.

هنگامی که Rishabh Pant (3) فریاد Suryakumar را در مورد فراگیر شدن طولانی Krunal Pandya زد ، به نظر می رسید بازی به زودی تمام خواهد شد.

با این حال ، مارکوس استوینیس (65 ​​از 46) آکسار پاتل (42 از 33) سعی کرد دهلی را در این رقابت برابری کند. آنها 71 گل برای ششمین هدف اضافه كردند تا دهلی را به 112 بر 5 در 15 فریم برسانند و 89 دوش باورنكردنی ، البته غیرممكن را در پنج فریم گذشته خواستارند.

بومرا در اولین توپ شانزدهم استوینیس را از دست داد تا شانس بازگشت دهلی را از دست بدهد.

بالا رفته

بومرا 4 برای 14 قهوه 4 را به دست آورد و بولت 2 را برای 9 برای دو قهوه دریافت کرد.

روز یکشنبه ، دهلی در مسابقات انتخابی 2 در ابوظبی با برنده حذف روز جمعه بین SunRisers Hyderabad و Royal Challengers Bangalore بازی خواهد کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله