لیگ برتر هند 2020 ، سرخپوستان بمبئی مقابل پایتخت های دهلی ، بازی مقدماتی 1: روهیت شارما مقابل کاگیس ربادا

IPL 2020 ، لیگ برتر هند ، سرخپوستان بمبئی و پایتخت های دهلی ، بازی مقدماتی 1: روهیت شارما مقابل کاگیس ربادا

IPL 2020 ، MI در مقابل DC: خفاش های Rohit Sharma در طول مسابقه 56© BCCI / IPL


از آنجا که سرخپوستان بمبئی و دهلی پایتخت با مسابقات مقدماتی 1 در دوبی روبرو می شوند ، نام هر دو طرف باید اعلام شود. روهیت شارما ، کاپیتان MI ، که در تیتر انواع جنجال های زننده قرار داشت ، بیشتر مربوط به حذف وی از تیم هند در استرالیا بود ، همانقدر که این MI منجر به فینال دیگری شد ، این نظریه ها را رد کرد. در حالی که بازگشت او در آخرین مسابقه لیگ بسیار طاقت فرسا بود ، روهیت شارما عضلات مهم و تجربه برخورد با بالاترین درجه را اضافه می کند. از طرف دیگر ، ناحیه کلمبیا به کلیدهای خود به هدایت Cagis Rabada ، مرد برتر لیست Purple Cap ، برای متوقف کردن شارما و بقیه افراد متجاوز MI احتیاج دارد ، کاری که ترسناک است. اما این جایزه بزرگ است.

بوق تجاری

ربادا در مرحله IPL 2020 دروازه بان ها را هدایت کرد و 14 گل از 14 مسابقه به ثمر رسید. اقتصاد او بالا است ، بیشتر به دلیل حمله ای است که او باید در اواخر مسابقات لیگ انجام دهد ، اما بدون شک او یک مهار مهم در بولینگ است.

Rohit Sharma همچنین بهترین IPL نیست. بین ضربات ضعیف و آسیب دیدگی کاپیتان MI 264 مسابقه را از 10 مسابقه به پایان رساند و سطح اعتصاب 126.92 را ثبت کرد.

بالا رفته

انتخابی 1 فرصتی برای MI و Rohit Sharma خواهد بود تا ثابت کنند باخت 10 گل SRH فقط یک خمپاره است. Rabada و DC همچنین سعی خواهند کرد تاكید كنند كه روند باخت آنها تمام شده است.

مطالب پیشنهادی  عامل "Dhoni، Kohli، Rohit..." پشت ظهور یاشاسوی جیسوال

نبرد بین این دو نفر یک رویارویی جذاب ایجاد می کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله