لیگ برتر هند 2020 ، سرخپوستان بمبئی مقابل پایتخت های دهلی ، بازی مقدماتی 1: روهیت شارما مقابل کاگیس ربادا

IPL 2020 ، لیگ برتر هند ، سرخپوستان بمبئی و پایتخت های دهلی ، بازی مقدماتی 1: روهیت شارما مقابل کاگیس ربادا

IPL 2020 ، MI در مقابل DC: خفاش های Rohit Sharma در طول مسابقه 56© BCCI / IPL


از آنجا که سرخپوستان بمبئی و دهلی پایتخت با مسابقات مقدماتی 1 در دوبی روبرو می شوند ، نام هر دو طرف باید اعلام شود. روهیت شارما ، کاپیتان MI ، که در تیتر انواع جنجال های زننده قرار داشت ، بیشتر مربوط به حذف وی از تیم هند در استرالیا بود ، همانقدر که این MI منجر به فینال دیگری شد ، این نظریه ها را رد کرد. در حالی که بازگشت او در آخرین مسابقه لیگ بسیار طاقت فرسا بود ، روهیت شارما عضلات مهم و تجربه برخورد با بالاترین درجه را اضافه می کند. از طرف دیگر ، ناحیه کلمبیا به کلیدهای خود به هدایت Cagis Rabada ، مرد برتر لیست Purple Cap ، برای متوقف کردن شارما و بقیه افراد متجاوز MI احتیاج دارد ، کاری که ترسناک است. اما این جایزه بزرگ است.

بوق تجاری

ربادا در مرحله IPL 2020 دروازه بان ها را هدایت کرد و 14 گل از 14 مسابقه به ثمر رسید. اقتصاد او بالا است ، بیشتر به دلیل حمله ای است که او باید در اواخر مسابقات لیگ انجام دهد ، اما بدون شک او یک مهار مهم در بولینگ است.

Rohit Sharma همچنین بهترین IPL نیست. بین ضربات ضعیف و آسیب دیدگی کاپیتان MI 264 مسابقه را از 10 مسابقه به پایان رساند و سطح اعتصاب 126.92 را ثبت کرد.

بالا رفته

انتخابی 1 فرصتی برای MI و Rohit Sharma خواهد بود تا ثابت کنند باخت 10 گل SRH فقط یک خمپاره است. Rabada و DC همچنین سعی خواهند کرد تاكید كنند كه روند باخت آنها تمام شده است.

نبرد بین این دو نفر یک رویارویی جذاب ایجاد می کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله