لیگ برتر هند 2020 ، سرخپوستان بمبئی مقابل رویال چلنجر بنگلور: شبکه های اجتماعی پس از انتخاب از دست رفته هند خشمگین شدند از بازی سوریاکوومار یداو ، که در این مسابقه برنده شد

[ad_1]


دو روز پس از از دست دادن مقدماتی در هند ، سوریاکومار یدوف سرخپوستان بمبئی با خفاش ، 79 از 43 توپ بدون شکست را هدف قرار داد تا تیم خود را به پیروزی در برابر Royal Challengers Bangalore ، که تقریباً ادعا می کند در لیگ برتر هند قرار دارد ، هدایت کند. . (IPL) پلی آف 2020. Suryakumar در زمان پیروزی تعطیلات منحصر به فردی را در اختیار داشت ، و این می تواند توضیح دهد که چرا وقتی به پنجاه سالگی رسید اینقدر جشن نگرفت – او می خواست تا پایان بماند و تعقیب را به پایان برساند.

بوق تجاری

جوایز خفاش بمبئی باران بارید ، اما چیزی بیش از مربی فعلی هند ، راوی شاسترا ، که در توییتر تشویق خود را برای خفاش های درجه بالا بیان کرد: “سوریا ناماسکار (ایموجی) قوی و صبور باشید @ surya_14kumar.”

هارباجان سینگ ، که از حذف تیم هندی توسط سوایاکومار ابراز ناامیدی کرد ، از شکلک ها برای درک پیام خود استفاده کرد.

ساچین تندولکار نوشت: “نوبتهای خارق العاده @ surya_14kumar. آرام و تركیب از هر زمان دیگری.”

“سوریاکومار یدوف ارزش لحظه لحظه وقت خود را دارد وقتی که برای دیدن خفاش او صدا می کنید. چه بازیکنی !!!!!!!” ایان بیشاپ را در توییتر خود نوشت.

اسکات استایریس پیشنهاد این کار را کرد.

“هارشا بوگل” ، ستون نویس ، گفت: “مهارت همه جانبه سوریاکومار یداو یک لذت بود. جالب اینجاست که او در مورد مدیتیشن برای شکست دادن تصویر پرشوری که به دست آورد صحبت کرد. به هر دلیلی که باشد ، او بهترین کریکت زندگی خود را بازی می کند.”

تام مودی حتی حذف خود از تیم هند را با پرسنل محدود برای تور استرالیا زیر سوال برد.

در این فصل سوریاکومار از 12 مسابقه 362 دوش با نرخ اعتصاب 155.36 از سه پنجاه به ثمر رسانده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]