لیگ برتر هند 2020 ، سرخپوستان بمبئی مقابل رویال چلنجر بنگلور: ویرات کولی می گوید: “بمبئی ما را برای 20 دوش متوقف کرده است”

[ad_1]


پس از متحمل شکست پنج رنگ از سرخپوستان بمبئی ، ناخدای سلطنتی چلنجرها در بنگلور ویرات کولی مخالفان دیگهای بخار را حساب کرد و گفت که بمبئی “در 5 فریم گذشته در مناطق خوب بازی کرد و ما (RCB) را برای 20 دوش متوقف کرد”. کالسکه سه محفظه جاسپریت بومری به MI کمک کرد RCB را در بیست فریم اختصاص داده شده به 164/6 محدود کند. دودود پودیکال 74 گل از 45 ، و جاش فیلیپ – 33 گل برای RCB به ثمر رساند. در اولین بیت ارسال شده ، RCB شروع خوبی داشت زمانی که رقبا جوشوا فیلیپ و Devdut Podical 54 ضربه در شش شوت اول داشتند.

بوق تجاری

در پایان ، هر دو بتمن در 71 دویدن یک ایستگاه باز ایجاد کردند. سرانجام مشارکت توسط راهول چهار در هشتم شکسته شد ، زیرا وی فیلیپ را داشت (33). سپس ویرات کولی از وسط به پودکال پیوست و این دو برای مدت کوتاهی ایستادند.

در جستجوی ویکت Kieran Pollard جاسپر بامرو را در حمله قرار داد و این حرکت ناامید کننده نبود که کولی (9) برگشت و RCB را به 95/2 در 12 رساند.

سپس AB de Villiers به ​​Podical در مرکز پیوست و هر دو batsmen با ایجاد شوتهای بزرگ ، زمین بازی را تغییر دادند. هر دو بتمن 36 گل برای سومین گل بدست آوردند ، اما پولارد دستیابی به موفقیت قاطع برای دی ویل (15) کسب کرد و در 16 امین بار RCB را به 131/3 کاهش داد.

در پایان کار بعدی ، بومرا شیواما دوبا (2) و خفاشنده پودیکال (74) را به غرفه بازگرداند و این امر باعث شد پرونده RCB در نقطه نگرانی در 5/134 در هجدهم قرار گیرد.

در ضربات پایانی ، RCB در فواصل منظم به از دست دادن ویکت ادامه داد و در نتیجه طرف به مارک 165 دویدن محدود شد.

کوهلی بعد از مسابقه گفت: “این یک مرحله ضرب شگفت انگیز ضرب و شتم بود (پنج دوره آخر RCB). همه چیز به بازیکنان خارج از خانه رسید و اتفاقاتی از این قبیل رخ داد. آنها در 5 شوت آخر در مناطق خوب کشیده شدند و ما را برای 20 دوش متوقف کردند.”

کوهلی گفت که بولرها آنها را در بازی نگه داشت تا روز هفدهم اما طرفین موفق به شکست نشدند و در نهایت شکست خوردند.

کوهلی گفت: “ما تا هفدهم در این بازی بودیم و تلاش شایسته کاتل های ما بود. این بیشتر به روده کاپیتان و شرایط بستگی دارد ، ما فکر می کردیم دیل و موریس در ابتدا در پاورپلیپ دست شما را تکان می دهند.”

“این چند ویکت از ما گرفت ، اما خفاش های آنها کار خوبی انجام داده اند. این همیشه اتفاق خواهد افتاد – بعضی از تیم ها زودتر اوج می گیرند و بعضی دیگر دیرتر بهتر می شوند.

وی افزود: “همانطور که می بینیم ، تیم های نیمه پایانی در حال حاضر نمایش های خوبی دارند. اگر این یک درگیری در 2 تیم برتر باشد ، همیشه پرتنش خواهد بود و در مسابقات مانند IPL ، نمی توانید انتظار عقب نشینی و ضربه را داشته باشید.” .

بالا رفته

با این پیروزی بمبئی تقریباً با کسب 16 امتیاز در 12 بازی جایگاه خود را در پلی آف تثبیت کرده است ، در حالی که RCB با 12 امتیاز در 12 مسابقه در مکان دوم قرار دارد.

روز شنبه ، 31 اکتبر ، RCB در SunRisers Hyderabad (SRH) در استادیوم کریکت Sharjah به اجرای برنامه می پردازد.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]