لیگ برتر هند: سرخپوستان بمبئی تصاویر کیرون پولارد را با همسرش به اشتراک می گذارند ، طرفداران عاشق می شوند

IPL 2020: سرخپوستان بمبئی عکسی از Kieron Pollards با همسرش به اشتراک می گذارند ، عاشقان عاشق یکدیگر می شوند

کی روش پولارد با همسرش جنا در IPL 2020 در امارات متحده عربی به سر می برد.© اینستاگرام


سرخپوستان بمبئی ، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر هند ، روز شنبه در اینستاگرام شرکت کردند تا عکسی از واگن خود در غرب هند ، کیرون پولارد ، را که قبل از درگیری در سطح بالا با همسرش جنا خنک می شود ، به اشتراک بگذارند. این عکس در اینستاگرام منتشر شده است: “Shhhhhh … آرامش خاطر (ایموجی قهوه ای) در تاریخ 10 نوامبر”. اندکی پس از انتشار عکس حق رای دادن در بمبئی ، طرفداران بخش نظرات را با پیام های صمیمانه برای همه جانبه غرق کردند. بمبئی در اولین مسابقه مقدماتی پایتخت های دهلی را شکست داد و در فینال مسابقات جای گرفت. اکنون آنها با برنده مسابقه مقدماتی دوم که روز یکشنبه بین پایتخت های دهلی و SunRisers حیدرآباد برگزار می شود دیدار می کنند.

بوق تجاری

طرفدار نوشت: “زن و شوهر زیبا”.

“آنها زیبا به نظر می رسند ،” دیگری پیوست.

در این سال ، پولارد نقشی اساسی در موفقیت بمبئی داشت. واگن استیشن 259 دوش را با سطح اعتصاب حیرت انگیز بیش از 190 و در مرحله لیگ T20 به طور متوسط ​​64.75 شكست.

پولارد نیز در صورت نیاز به مدافع عنوان قهرمانی ، توپ را تنظیم کرد و جادوهای اقتصادی را از وسط مشت زد.

سرخپوست همچنین وقتی روهیت شارما به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ مجبور شد چندین بازی را سپری کند ، نقش کاپیتان را به عهده گرفت.

در اولین مسابقه مقدماتی ، روهیت شارما و پولارد یک اردک به ثمر رساندند ، اما با وجود اینکه هر دو یک خفاش را از دست ندادند ، بمبئی در 20 عکس شلیک شده ، 200 ضربه قابل توجه را از آن خود کرد.

بالا رفته

سرخپوستان بمبئی با کسب 18 امتیاز مراحل لیگ مسابقات پولدار را در بالای جدول به پایان رساندند.

Rohit Sharma به رهبری MI در حال رقابت برای کسب عنوان پنجم رکورد IPL در سال جاری است.

مباحث ذکر شده در این مقاله