لیگ برتر هند در حذفی: مانیش پاندی در جریان درگیری SunRisers Hyderabad-Royal Challengers در بنگلور پاسخ مناسب سورتمه سگ Wira Koli را می دهد. تماشا کردن

IPL 2020: Manish Pandey در هنگام برخورد SunRisers Hyderabad-Royal Challengers Bangalore پاسخ مناسب به سورتمه Wirate Kolis را می دهد.  تماشا کردن

مدیر تصفیه IPL 2020: از 21 تحویل ، مانیش پاندایی برای 24 ردیف اخراج شده است.© BCCI / IPL


مانیش پندی Batsman SunRisers Hyderabad (SRH) پاسخ خوبی به کاپیتان سلطنتی Challengers در بنگلور (RCB) ویراته کولی داد ، که سعی داشت روز جمعه یک بازیکن کریکت را در مرحله حذف لیگ برتر هند (IPL) 2020 با قاتل بکشاند. مانیش کار خود را با یادداشتی محتاطانه آغاز کرد ، که ممکن است تحت تأثیر اخراج چاقوی شریواک توسط گوسوامی برای یک اردک قرار گرفته باشد. SRH هدف کمتری از 132 را دنبال کرد ، اطمینان حاصل کرد که کریکت در تمام زمان جهان قبل از تصاحب کاسه ها مستقر می شود. کوهلی سعی کرد پس از یک ضربه دفاعی ، با یک اظهارات زودگذر ، ضربه گیر را ناراحت کند و بازیکن SRH به آن واکنش مناسب داد. دو توپ بعد ، مانیش پس از ارسال کوتاه محمد سراج ، یک ضربه ضربدری در وسط دروازه ایجاد کرد ، توپ همچنان به پاکسازی حصار ادامه داد.

بوق تجاری

در اینجا ویدئویی مشاهده می شود که اظهارات کوهلی و همچنین پاسخ بتسمن SRH نشان داده شده است:

بعد ، RCB جلسه “انجام یا مردن” را با شش ویکت پس از نیم قرن ضرب و شتم نیوزلندی ، کین ویلیامسون ، نمک به زخم های کول از دست داد. ویلیامسون 50 از 44 تحویل در خدمت بدون شکست باقی ماند ، که شامل دو حد و به همان تعداد شش تایی بود.

پس از آن ، کریکت نیوزیلند از جیسون هولدر واگن غرب هند حمایت شد ، که در انتهای دیگر بدون شکست باقی ماند.

مطالب پیشنهادی  "روزی سه داروی مسکن مصرف می کرد": زمانی که ساچین تندولکار می ترسید کارش تمام شده باشد

بالا رفته

این اولین باری نیست که کوهلی سعی در آزار بازیکنان حریف دارد. کاپیتان هندی در اوایل رقابت های لیگ پولدار ، در جریان یک مسابقه مرحله لیگ مقابل قهرمان هند ، بمبئی (میشیگان) ، تلاش کرد تا سوریاکومار یداو را برانداز کند.

سوریاکومار این حرکت را لمس نکرد و بدون پایان پایان یافت ، زیرا حق امتیاز در بمبئی یک پیروزی غالب را به ثبت رساند.

مباحث ذکر شده در این مقاله