لیگ برتر هند ، Eliminator ، SRH در مقابل RCB: دختران دیوید وارنر در یک ویدیوی جادویی SunRisers Hyderabad را تشویق می کنند. تماشا کردن


هنگامی که SunRisers Hyderabad (SRH) در حذف لیگ برتر فعلی هند (IPL) 2020 به مصاف Royal Challengers Bangalore (RCB) می رود ، دو دختر کاپیتان دیوید وارنر به شبکه های اجتماعی رفته اند تا برای آنها آرزوی موفقیت کنند. این دیدار روز جمعه در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی برگزار می شود. همسر کاندیس وارنر ، کاپیتان SRH ، ویدیوی جذابی را در توییتر خود منتشر کرد و عنوان آن را “موفق باشید امشبSunRisers & @ davidwarner31. امیدواریم برنده شوید !!” بود.

بوق تجاری

در این ویدئو ، Ivy May و Indy Ray خواسته های خود را منتقل می کنند. این ویدئو توسط یکی از دختران آغاز شد و گفت: “بهترین ها امروز به SunRisers”.

دختر دوم مداخله می کند: “موفق باشید!”

آنها ویدئو را با همخوانی گفتند: “امیدواریم که برنده شوید!”

وارنر یک دختر سوم دارد. نام او Isla Rose است.

بالا رفته

طرفداران از این ویدئو استقبال کردند و بسیاری از فرم Warner را ستودند. یکی از هواداران گفت: “وارنر حالت خوبی دارد! و ساخا هم خیلی خوب است! پاندایی نیز در این امر سهیم است! بولینگ Sandep بسیار خوب است! ندیم و رشید چرخان بسیار خوبی هستند! دارنده آن نیز عملکرد خوبی دارد! در مجموع تیم متعادل تری! فرصت های زیادی برای SRH!” .

در اینجا چند توییت دیگر وجود دارد:

SRH به پلی آف راه یافت و در آخرین روز در جمع چهار تیم برتر قرار گرفت. آنها در آخرین مسابقه مرحله لیگ با 10 ویکت مغلوب هند بمبئی (میشیگان) شدند.

وارنر SRH را از جلو هدایت کرد که در حال حاضر در مسابقه نارنجی درپوش دوم است. وی از 14 مسابقه 529 دوش را با ضربات اعتصابی 69/136 به ثمر رساند. او 49 چهار و 14 شش نفر را وارد کرد. او همچنین چهار نیم قرن تراشیده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله